Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuterë, Laptop, Tablet në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Kompjuter, Laptop/Notebook, Tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej kompjuterë nga markat më të njohura me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Gaming PC, laptop Lenovo, Compaq, MacBook, Dell, HP, iPad Air, Toshiba, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin, laptopin apo tabletin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.
Sot 20:08 Tableta , Tiranë

DIAGNOZE MAKINE LAUNCH CRP 429

200 EUR

Sot 20:02 Dyqani Lap Top/Notebook , Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 19:56 Lap Top/Notebook , Tiranë

Surface Pro 6 si i ri

575 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:51 Lap Top/Notebook , Elbasan

Laptopa

10 000 LEK

Online
Sot 19:20 Dyqani Lap Top/Notebook , Fier

Dell Latitude 7480

279 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Dyqani Kompjutera desktop , Durrës

Kompjuter i kompletuar

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 19:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

LAPTOP LENOVO L460 95 EURO

95 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:10 Lap Top/Notebook , Tiranë

hp 430 g4

289 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Lap Top/Notebook , Tiranë

hp probook 430 G1

169 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Kompjutera desktop , Tiranë

hp probook 650 g1

320 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Kompjutera desktop , Tiranë

DELL OPTIPLEX 790

99 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Kompjutera desktop , Tiranë

Fujitsu P910

169 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Prodesk 800 G1

229 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo thinkpad t460

189 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Lap Top/Notebook , Tiranë

Dell E5450

299 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Kompjutera desktop , Tiranë

laptop

269 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Dyqani Kompjutera desktop , Durrës

MONITOR 19'-22'-24'

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:11 Kompjutera desktop , Fier

Kompjuter Gaming PC

960 EUR


Jeni duke kërkuar për kompjuter, laptop, apo tablet? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej me mijëra njofitme për kompjuterë të ndryshëm të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në shitje. Blej kompjuterë nga shtëpia me MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Kompjuterë, Laptop, dhe Tabletë në shitje


Eksploroni gamën tonv të gjërë të njoftimeve për kompjuterë, laptop, dhe tabletë të ndryshëm në shitje dhe gjej atë që ju përshtatet juve më së miri. Shiko njoftimet për kompjuter të përdorur, kompjuter gaming, laptop tablet, laptopa ne shitje, laptop HP, Laptop Apple, Macbook, laptop me oferte, Laptop Dell, Laptop Fujitsu, Gaming PC, kompjuterë në shitje, kompjuterë të përdorur, kompjuterë dell, kompjuterë HP dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal me çmimet më të volitshme.


Shit kompjuterë, Laptop, Tablet në MerrJep.al


Posedoni Kompjuterë, Laptop, apo Tabletë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione