Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambiente Biznesi në Shitje apo me Qera

Të tjera , 8352
Zyra , 6916
Depo , 1197

Gjej ambiente biznesi të ndryshëm në shitje dhe me qera. Shiko njoftimet për dyqane dhe trafika, zyre, depo, industri dhe puntori të ndryshme, magazina, dhe shumë të tjera në shitje apo me qera. Gjej ambiente biznesi në Tiranë, Durrës, Elbasan, dhe në Gjithë Shqipërinë.27 Maj 17:30
Linku:
Dyqani Industri dhe Puntori , Tiranë

Jepet me qera Shtepi 1+1 dhe Magazine 110 m2

60 000 LEK / muaj

19 Maj 17:07
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet biznesi Estetik

200 000 LEK Çmimi me zbritje


Sot 00:04 Të tjera , Tiranë

Jepet lokal me Qera ne Astir

1 300 EUR / muaj

Dje 23:39 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA NJESI BIZNESI NE SHKOZET,DURRES!!

850 EUR / muaj

Dje 23:39 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA KAPANON NE KENETE,DURRES!!

2 000 EUR / muaj

Dje 23:36 Të tjera , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE FLLAKE

8 000 EUR / muaj

Dje 23:21 Dyqani Të tjera , Durrës

SHITET MAGAZINA + TRUALL

240 000 EUR

Dje 22:41 Dyqane dhe Trafika , Durrës

⛔MARKET PLAZH DURRES ⛔

35 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:41 Të tjera , Durrës

Shitet, Bar-Lounge, Pranvera, Durrës

250 000 EUR

Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent ne Allias 150m

1 200 EUR / muaj

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent per Biznes

110 000 EUR

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shiten 2 Dyqane te Ish Parku

93 000 EUR

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan ne Laprake

155 000 EUR

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Magazine ne Tapiz 1800m

5 500 EUR / muaj

Online
Dje 22:36 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 440m

5 200 EUR / muaj

Online
Dje 22:35 Zyra , Tiranë

Qera zyra te St, Dinamo

750 EUR / muaj

Online
Dje 22:35 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

380 000 EUR

Online
Dje 22:34 Industri dhe Puntori , Tiranë

Shitet Ambjent te Komuna Parisit

135 000 EUR

Online
Dje 22:34 Industri dhe Puntori , Tiranë

Qera Ambjent 530m Shkoll Bashkuar

3 700 EUR / muaj

Online
Dje 22:34 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Zogu i Zi

200 000 EUR

Online
Dje 22:33 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Garazhd 500m Yzberisht

280 000 EUR

Online
Dje 22:33 Industri dhe Puntori , Tiranë

Qera Magazine ne Kamez

6 000 EUR / muaj

Online
Dje 22:33 Depo , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Ardeno

300 000 EUR

Online
Dje 22:33 Zyra , Tiranë

Shitet Godine 2 Katesh per Klinika

1 080 000 EUR

Online
Dje 22:33 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi ne Fresk

850 000 EUR

Online
Dje 22:33 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 650m ne Kombinat

2 000 EUR / muaj

Online
Dje 22:33 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Klinike

100 000 EUR

Online
Dje 22:33 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

800 EUR / muaj

Online
Dje 22:32 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi ne Don Bosko

140 000 EUR

Online
Dje 22:31 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi

105 000 EUR

Online
Dje 22:31 Zyra , Tiranë

Shitet per Biznes te 21 Dhjetori

125 000 EUR

Online
Dje 22:31 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Rr, Kavajes

155 000 EUR

Online
Dje 22:06 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

DYQAN ME QERA MISTO MAME

300 EUR / muaj

Dje 22:00 Dyqane dhe Trafika , Durrës

Dyqan 100m² L.Nr5 Durres

Dje 21:26 Dyqane dhe Trafika , Kukës

Jepet me qera ambjenti

123 LEK

Dje 21:14 Zyra , Durrës

Jepen ambjente me qera ne qender te Durresit

Dje 21:14 Dyqane dhe Trafika , Krujë

Okazion shiten 5 dyqane dhe toke !!!

350 000 EUR

Online
Dje 21:07 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE VOLLGA!

280 EUR

Online
Dje 21:07 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA !

180 000 EUR

Online
Dje 21:01 Dyqane dhe Trafika , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA !

500 EUR / muaj

Online

Dëshironi të filloni biznesin tuaj apo tëndryshoni ambientin e biznesit? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve biznesore në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Shiko njoftimet dhe gjej ambientin që i përshtatet më së miri biznesit tuaj.


Blej Ambiente biznesi në shitje apo me qera


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për ambiente biznesi të ndryshme në shitje apo me qera. Shiko njoftimet për dyqane dhe trafika, zyre, depo, industri dhe puntori të ndryshme, magazina, bodrum, ambienti lokali, ambient picerie, lokale me qera, ambiente për restaurante, ambiente zyreje, magazina për mallra, depo të ndryshme dhe shumë ambiente tjera.


Gjej ambiente biznesi në Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Berat, Korçë dhe në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për ambiente biznesi të ndryshme në shitje apo me qera.Shit ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse keni ambiente biznesi të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar për ambiente biznesi në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione