Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kafshë në Fermë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej kafshë të ndryshme në fermë në shitje. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, dhe shumë kafshë të tjera ferme në shitje.Sot 08:37 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Qen

150 EUR

Sot 08:32 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Qen

150 EUR

Dje 22:22 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

JEPEN 50 DELE ASAF DHE LAKON

1 EUR

Dje 20:50 Kafshë në fermë  ·  Fier

Lepuj-Lepera bullgar

1 EUR

Dje 17:18 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet British Short Hair

400 EUR

Dje 17:16 Kafshë në fermë  ·  Kukës

Dash

400 EUR

Dje 15:06 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten blete me korniza

200 LEK

Dje 13:18 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Sheleg meshkuj asaf te paster 8000 kg pesh e gjall

8 000 LEK

Dje 13:17 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 13:17 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 13:16 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjane femer

500 EUR

Dje 13:16 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 08:25 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Zok fshati ieger bio

15 LEK

19 Maj 14:15 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

AKITA INU

300 EUR

19 Maj 13:22 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet

18 Maj 19:55 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Shiten dhi alpine

1 111 LEK

18 Maj 18:33 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Blete ( nekleuza)

100 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 09:02 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten qen tartufi, lagotto

500 EUR

18 Maj 08:44 Kafshë në fermë  ·  Fier

Makineri qethje per dele

18 Maj 06:34 Kafshë në fermë  ·  Vlorë

Shiten dhi

1 LEK

18 Maj 03:09 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shiten mzet extra klas

17 Maj 20:51 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten super dhi per qumsht

17 Maj 17:24 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Shiten blete me koshere

1 EUR

17 Maj 14:33 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Kelysha pastor belg

1 EUR

17 Maj 11:38 Kafshë në fermë  ·  Pukë

Shitet Mzati

1 LEK

16 Maj 15:11 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten mzet extra klas

16 Maj 15:04 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shiten mace british

400 EUR

16 Maj 14:53 Kafshë në fermë  ·  Kurbin

Vezë & Zogj Shkurtash Thëllëza

25 LEK

15 Maj 15:40 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shitet Dash i ri Assaf

500 EUR

15 Maj 13:28 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen mini spitz okazionnnnn!

150 EUR

14 Maj 20:31 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Dhi rrac florida

550 EUR

14 Maj 20:16 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Blete me koshere

200 LEK

13 Maj 22:33 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shiten

120 LEK

13 Maj 19:17 Kafshë në fermë  ·  Devoll

Shiten blete

200 LEK

13 Maj 17:55 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Shiten

120 LEK

13 Maj 17:54 Kafshë në fermë  ·  Fier

Blete

13 Maj 17:54 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Veze fshati 100% bio

30 LEK

13 Maj 17:53 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

American Akita

400 EUR

13 Maj 16:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Blete

13 Maj 14:22 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

BIBA Pata

4 000 LEK

13 Maj 04:12 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shes koshere bletesh bosh

50 LEK

12 Maj 21:30 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Shitet qeni

100 EUR

12 Maj 17:52 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Shiten

120 LEK

11 Maj 15:48 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pastor Belg

11 Maj 11:51 Kafshë në fermë  ·  Devoll

Blete ne shitje

10 Maj 17:38 Kafshë në fermë  ·  Krujë

Qen ne shitje

400 EUR


Jeni duke kërkuar për kafshë në fermë? MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Kërko njoftime dhe gjej kafshë të ndryshme në shitje me çmime të volitshme.


Blej Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për kafshë të ndryshme, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, mushka, pëllumb, Qen sharri, Qen Rotweiler, dhe shumë kafshë të tjera në shitje me çmimet më të volitshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kafshën që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit kafshë në MerrJep.al


Keni kafshë në fermë që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione