Blej Kafshë në Fermë | Njoftimet në Shqipëri

Gjej kafshë të ndryshme në fermë në shitje. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, dhe shumë kafshë të tjera ferme në shitje.

Dje 20:11 ,

Lop - qumeshti

1 800 EUR

Dje 18:59 ,

Doberman

300 EUR

Dje 15:39 ,

Postiqe

1 111 LEK

Dje 10:48 ,

Pela

500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:23 ,

Viça

300 LEK

06 Gush 18:16 ,

Dhi vndi

70 LEK

05 Gush 20:47 ,

Lope

140 000 LEK

Jeni duke kërkuar për kafshë në fermë? MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Kërko njoftime dhe gjej kafshë të ndryshme në shitje me çmime të volitshme.

Blej Kafshë në fermë në MerrJep.al

Nëse jeni duke kërkuar për kafshë të ndryshme, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, mushka, pëllumb, Qen sharri, Qen Rotweiler, dhe shumë kafshë të tjera në shitje me çmimet më të volitshme.

Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kafshën që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.

Shit kafshë në MerrJep.al

Keni kafshë në fermë që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.Popular Search

Mirlir lop
Në fillim