smart | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 4863
Audi , 187
BMW , 168
Ford , 134
Toyota , 73
Fiat , 63
Opel , 58
Renault , 55
Peugeot , 44
Citroën , 29
Nissan , 27
Hyundai , 24
Land Rover , 21
Volvo , 17
Seat , 14
Škoda , 14
MINI , 12
Jaguar , 11
Mitsubishi , 11
Lancia , 11
Porsche , 11
Honda , 10
Mazda , 9
Chevrolet , 8
Suzuki , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Dodge , 3
Dacia , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Isuzu , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Alpina , 1
MG , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj smart Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Tet 17:32
Linku:
,

smart

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 23:21
Linku:
,

Toyota Highlander 2021

Historiku i makinës

45 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:03
Linku:
,

Toyota Prius 500Leke/100km

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08
Linku:
,

Shitet Golf 7 GTD Fabrike (184 HP)

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:25 ,

�� Mercedes C220 Blueff Avant ��

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

↪ BMW X1 180d xDrive ↩

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 ,

Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:21 ,

↪ SMART FOR TWO 2009 AUTOMAT↩

Historiku i makinës

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:21 Dyqani ,

Smart fortwo

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:16 ,

BMW 530d viti 2009

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 ,

✅✅✅Smart ForTwo 800 CDI

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:06 ,

SUPER OKAZION 2013 AUDI A6 3.0Tdi Quattro

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Volkswagen Jetta 2015 Nafte (3.6L/100KM)

Historiku i makinës

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

Volkswagen Jetta 2015 Nafte (3.6L/100km)

Historiku i makinës

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

‼️ Volkswagen Tiguan 2012 4Motion ‼️

Historiku i makinës

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

Audi q7 Quatrro 2011 ( Mundesi nderrimi )

Historiku i makinës

15 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:02 ,

Vw Passat 2.0 Tdi 2011 mega full

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:01 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

Super Volkswagen Jetta 1.6 TDI BlueMotion

Historiku i makinës

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

VW Tiguan 2.0 Tdi 2013 Bluemotion super full

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Mercedes benzin

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 ,

Vw ���� Fox

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Lancia ���� Automatike

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Toyota ���� Aygo

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:50 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

Smart ForTwo 800 Nafte 2005

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:44 ,

Bmw 750Li OKAZION full full option

Historiku i makinës

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:44 ,

CLS 350 NAFTE 4 MATIC LOOK AMG 63 FULL!!!!

Historiku i makinës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

BMW 730 Li 2014 BENZIN -GAZ 100%

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

Cadilac escalade 6.2 V8

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:42 ,

Bmw 740 M-Packet///

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 ,

Smart for two

Historiku i makinës

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:34 ,

Opel Astra Benzine/Gaz

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj smart | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione