Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Instrumente Muzikore në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej të gjitha instrumentet muzikore që të duhen. Gjej instrumente muzikore të reja dhe të përdorura në shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për fizarmonika, piano, korg, kitare të ndryshme, oboe, klarinet, bateri akustike, kontroller, violina, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al.Sot 09:37 Të tjera , Tiranë

Daulle Afrikane Djembe

250 EUR

Dje 22:30 Tupana dhe Shkopinj , Berat

Drums

500 EUR

Dje 11:05 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Vlorë

subwoofer 350w

80 LEK Çmimi me zbritje

01 Tet 13:02 Të tjera , Tiranë

Bokse

399 EUR

30 Sht 13:13 Të tjera , Tiranë

Daulle Djembe Tradicionale Afrikane

250 EUR

30 Sht 11:45 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Berat

DDJ-1000SRT

1 100 EUR

30 Sht 08:24 Të tjera , Pogradec

Dynacord 1400 wat

29 Sht 23:11 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Fier

Rcf foni

1 EUR

29 Sht 02:30 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Tiranë

Numark nv

5 500 EUR

28 Sht 01:41 Të tjera , Sarandë

Piano

27 Sht 01:36 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Tiranë

mikser fbt

100 LEK


Jeni duke kërkuar për ndonjë instrument muzikorë? Kjo është kategoria e duhur për ju, eksploro gamën e gjërë të zgjedhjeve për instrumente të ndryshme muzikore. Shiko njoftimet tani dhe gjej atë që të duhet.


Blej instrumente muzikore në MerrJep.al


Gjej instrumente muzikore nga më të ndryshmet, të reja dhe të përdorura në shitje në MerrJep.al. Shiko mijëra njoftime për fizarmonika, piano, korg, kitare klasike, oboe, klarinet, bateri akustike, kontroller, violina, kitare bass, kitare për fëmije, kitare akustike, kontroller pioneer, kitare elektrike, korg pa 800, mikrofon, shkopa baterie, çifteli, flaut, kontrabas, violine elektrike, bokse, dhe shumë instrumente të tjera në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për instrumentin që të nevojitet.


Shit instrumente muzikore në MerrJep.al


Nëse posedoni Instrumente muzikore si kitare, violinë, fizarmonikë, klarinet, piano, korg apo të tjera, krijo njoftime në MerrJep.al për të shitur ato instrumente shpejtë dhe lehtë. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione