Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Sportive dhe për Aktivitete në Natyrë | Njoftimet në Shqipëri






Gjej pajisje sportive dhe për aktivitete në natyrë të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftime për biçikleta, pajisje të palestres, rripë për shpinë, tendë kampingu, biliardo, roller-ka, skateboard-e, pajisje gjuetie, pajisje sporti me top, pajisje sporti dimëror, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Gjej atë që të duhet në mesine mijëra njoftimeve.




Sot 07:42 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

STEPS MACHINE

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:42 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

SWEDISH LADDER

50 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:41 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

SHITET PAISJE PALESTRE

450 EUR Çmimi me zbritje

Sot 05:32 Biçikleta , Elbasan

Biciklete Pegasus e re 28” Qyeteti - 320 Euro

320 EUR

Sot 05:32 Biçikleta , Elbasan

Biciklete Elektrike CUBE 750 - 29” - 1450€

1 450 EUR

Sot 05:32 Biçikleta , Elbasan

Biciklete WHEELER 28 Gjermane cmimi 350 euro

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 05:32 Biçikleta , Elbasan

Kamanjol Japonez 105- 30 euro

30 EUR

Sot 05:31 Biçikleta , Elbasan

Biciklete - Trup karboni Cannondale - 280 euro

280 EUR

Sot 05:31 Biçikleta , Elbasan

Biciklete qyteti Bianchi 28”- 150 euro

150 EUR

Sot 05:31 Të tjera , Elbasan

Kokore Bicikletash

40 EUR

Sot 05:30 Biçikleta , Elbasan

Kokore BELL

40 EUR

Sot 05:30 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Pajisje Fizioterapi

1 800 EUR

Sot 00:28 Biçikleta , Vlorë

Cube 28" XL

500 EUR

Sot 00:28 Biçikleta , Vlorë

CUBE 2XL 29" MTB

600 EUR

Sot 00:03 Biçikleta , Durrës

Biçiklet apache

120 EUR

Dje 21:05 Biçikleta , Tiranë

Shitet ideal 28" city mtb

200 EUR

Dje 20:47 Biçikleta , Tiranë

Bulls SIX50EVO TR1

1 500 EUR

Dje 20:47 Biçikleta , Tiranë

Cube Hyde Pro

599 EUR

Dje 20:47 Biçikleta , Tiranë

Winora ebike 28

1 100 EUR

Dje 20:46 Biçikleta , Tiranë

Genesis Broadway 28

499 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:46 Biçikleta , Tiranë

Genesis CDA 20 GT, 28 L

499 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:46 Biçikleta , Tiranë

Connondale Trail SL, 29 L

499 EUR

Dje 20:46 Biçikleta , Tiranë

B-Twin 520 27.5 M

250 EUR

Dje 20:46 Biçikleta , Tiranë

B-Twin 24 M

160 EUR

Dje 20:35 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Lopata mares 46-47

50 LEK

Dje 20:22 Biçikleta , Tiranë

CANYON Grail CF SL "CARBON"

1 300 EUR

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

Biciklete city bike 28 trupi L/XL

25 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

Biciklete city bike 28 trupi L/XL

25 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

bicikket

180 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆☆I.D.E.A.L.~26inch☆☆☆

26 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆MTB"26INCH☆☆☆

14 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆☆26inch•FUJI☆☆☆

32 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Fier

Carver

500 EUR

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆☆MASTER•CR•100☆☆

12 000 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆☆FISCHER•28INCH☆☆☆

15 500 LEK

Dje 20:21 Biçikleta , Tiranë

☆☆☆IDEAL•26INCH☆☆☆

26 000 LEK






Jeni duke kërkuar për pajisje sportive dhe për aktivitet në natyrë? Jeni në kategorinë e duhur, shiko mijëra njoftime për biçikleta në shitje, pajisje palestre, tenda kampingu, roller-ka, skateboard-e dhe shumë të tjera në shitje.


Blej pajsje sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje


Gjej të gjitha pajisjet sportive që të duhen apo pajisje për aktivitete në natyrë me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për bicikleta, biçikleta statike, bicikleta për fëmije, bicikleta për vajza, bicikleta me qera, tenda, tenda kampingu, tenda dielli, pajisje për kampim, roller-ka, skatebord-e, q, thik gjahu, dylbi, biçak, elektrik dore, armë gjuetie, biliardo, snowboard, hoverboard, patina, dhe shumë pajisje tjera sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje.



Shit Pajisje sportive dhe për akivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete në natyrë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione