Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Sportive dhe për Aktivitete në Natyrë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej pajisje sportive dhe për aktivitete në natyrë të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftime për biçikleta, pajisje të palestres, rripë për shpinë, tendë kampingu, biliardo, roller-ka, skateboard-e, pajisje gjuetie, pajisje sporti me top, pajisje sporti dimëror, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Gjej atë që të duhet në mesine mijëra njoftimeve.Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DIAMANT 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SCOTT 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BERGAMOT 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E-BIKE HNE NICOLAI 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:21
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DIAMANT 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:20
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:15
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:15
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPECIALIZED 28 CITY E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRECOS 28 CITY E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OFERT 799€ BULLS 29 E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

WHILER TRESTINA CIKLIZMI FULL CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KELLYS HACKER 70 CARBON 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KALKOFF 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PROPHETE GENESSIS 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ROSE PRO CROSS

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Cross  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

WILIER CARBON

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB E,BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KALKOFF 28 CITY E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KARIKUS BROSE 4A TE PA PERDORUR

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GHOST 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  IDEAL 26 MTB  ·  Tiranë

SIMPLON SILK FULL CARBON 28

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BULLS 29 MTB E-BIKE ## OFERT ## 900€

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:00
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RIESE & MULLER

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HAIBIKE 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:51
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ORBEA 29 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:51
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 20 MTB E-BIKE

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:46
Linku:
Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BERGAMOT 28 CITY

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:46
Linku:
Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CUBE 29 MTB E-BIKE IBRIT

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Okazion GIANT MTB SIZE 27.5 S 2

400 EUR

Dje 22:41 Të tjera  ·  Elbasan

Specialized 28

360 EUR

Dje 22:23 Dyqan Sport me top  ·  Tiranë

Bilardo Sardi Italiane Profesionale ‼️

3 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:23 Dyqan Sport me top  ·  Tiranë

Bilardo Garlando Italiane 3 Cop

1 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Biciklete 27 Shimano Alumini

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Shitet biciklet Ridley Helium

65 000 LEK

Dje 21:21 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Tiranë

❌ Biciklete MTB 27.5' ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:18 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oferte Sottt Carbonn

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:28 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Thes boksi dhe dorez okazion

75 EUR

Dje 20:17 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet elektrike

600 EUR

Dje 20:05 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Stevens  ·  Elbasan

Stevens 29 Biçiklete MTB ����

350 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për pajisje sportive dhe për aktivitet në natyrë? Jeni në kategorinë e duhur, shiko mijëra njoftime për biçikleta në shitje, pajisje palestre, tenda kampingu, roller-ka, skateboard-e dhe shumë të tjera në shitje.


Blej pajsje sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje


Gjej të gjitha pajisjet sportive që të duhen apo pajisje për aktivitete në natyrë me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për bicikleta, biçikleta statike, bicikleta për fëmije, bicikleta për vajza, bicikleta me qera, tenda, tenda kampingu, tenda dielli, pajisje për kampim, roller-ka, skatebord-e, q, thik gjahu, dylbi, biçak, elektrik dore, armë gjuetie, biliardo, snowboard, hoverboard, patina, dhe shumë pajisje tjera sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje.Shit Pajisje sportive dhe për akivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete në natyrë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione