Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6599
Durrës , 2871
Vlorë , 1331
Elbasan , 968
Fier , 883
Shkodër , 782
Korçë , 765
Berat , 467
Pogradec , 425
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

13 Sht 12:09
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

10 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
21 Sht 03:39
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Mundesi me keste 1+1 tek kompleksi AURA

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 15:10
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
14 Sht 12:22
Linku:
Shtëpi , Tiranë

2+1 Fresku Në Shitje (By Agency)

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dje 23:58 Shtëpi , Fier

Shitet me çmimi te arsyeshem

480 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:33 Shtëpi , Fier

Okazion!!! Vile me 2 hyrje 2-kateshe prej 700 m2!!

Numri i dhomave: 8
Dje 23:12 Shtëpi , Durrës

Shtepi prej 115m2 ne Durres Okazion

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 23:08 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 1+1

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 22:16 Shtëpi , Elbasan

OKAZION: CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 35000 Euro

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:50 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 21:49 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 21:29 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 2+1 ne Elbasan dhe truall 180m2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:22 Shtëpi , Berat

Shtepi 13 shtatori berat

76 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:15 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

310 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 21:10 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 20:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në zonen e Institutit Bujqesor

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:31 Shtëpi , Pogradec

SHITET SHTEPI PRIVATE

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:20 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 20:20 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 20:20 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 20:19 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne prush shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 20:19 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepi Kraste

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 20:19 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 2 katëshe në qender-Kamez.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:11 Shtëpi , Durrës

Shtepi private 4+1 ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Paskuqan,kamez

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:47 Shtëpi , Vlorë

Okazion apartment 2+1 nē shitje

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:44 Shtëpi , Shkodër

ZUES SHITET 85 MIJE €URO

Numri i dhomave: 3
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

SHES SHTEPI PRIVATE NE AFERSI TE XHAMLLIKUT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:40 Shtëpi , Durrës

SHES SHTEPI PRIVATE KARABINA ME HIPOTEKE NE DURRES

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:09 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vilë, Perla Resort, Durrës

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 19:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:02 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 18:59 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private +Garazh, ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:39 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:07 Shtëpi , Tiranë

paskuqan shiten 2 shtepia bashk

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 17:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtëpi Private në Shkozë, Tiranë .

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 16:58 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:40 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR. 17 !

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:37 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 16:30 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:30 Shtëpi , Tiranë

OKAZION Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Panorama

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:26 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA VILE NE ARAPAJ !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 16:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe ne Arapaj

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:23 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE KOXHAS SHIJAK

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:15 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione