Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jcb - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jcb,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jcb Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 16:01
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Sarandë

Okaion! JCB 8065


Dje 18:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Durrës

JCB 4CX +Matrapik

Dje 11:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Krujë

Shitet JCB 330

1 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 14:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Berat

Fadrom JCB

12 000 EUR

13 Pri 20:40 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

SETRA 315 HDH

20 000 EUR

11 Pri 21:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Tiranë

Matrapik jcb cat

5 000 EUR

11 Pri 13:19 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

JCB 4CX

08 Pri 16:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Sarandë

Okaion! JCB 8065

08 Pri 08:15 Makina ndërtimi  ·  Durrës

Fadrome JCB

04 Pri 19:07 Makina ndërtimi  ·  Fier

Skrep Jcb

03 Pri 23:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Tropojë

Shitet

22 000 EUR

31 Mar 10:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Tiranë

Fadrom JCB

12 000 EUR

27 Mar 12:13 Makina ndërtimi  ·  Elbasan

ekskavatorit JCB 8018

2 500 EUR

26 Mar 06:05 Makina ndërtimi  ·  Elbasan

Jcb 3cx

17 EUR

23 Mar 09:19 Makina ndërtimi  ·  Krujë

Jcb

15 EUR

22 Mar 20:50 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

mini-ekskavatorit JCB

2 500 EUR

18 Mar 06:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Tiranë

Pjes CAT.428 E JCB

1 234 EUR

15 Mar 22:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Tiranë

Jcb 3cx

55 EUR

08 Mar 08:38 Makina ndërtimi  ·  Berat

mini-ekskavatorit JCB 8018

2 500 EUR

04 Mar 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Vlorë

Jcb

18 EUR

01 Mar 08:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

jcb

29 000 EUR

02 Shk 07:30 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

RUL JCB VMT 260 - 120

22 000 EUR

29 Jan 17:56 Makina ndërtimi  ·  Kukës

ekskavatorit JCB 8018

2 500 EUR

11 Jan 12:12 Makina ndërtimi  ·  Vlorë

mini-ekskavatorit JCB 8018

2 500 EUR

11 Jan 12:03 Makina ndërtimi  ·  Elbasan

mini-ekskavatorit JCB

2 500 EUR

08 Jan 08:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Durrës

JCB 2001

1 LEK Çmimi me zbritje

24 Dhj 19:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  HITACHI  ·  Kukës

HITACHI 55

1 111 EUR

24 Dhj 10:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Krujë

Jcb 3cx

30 EUR

16 Dhj 13:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Komatsu  ·  Kukës

KOMATSU

111 EUR

29 Nën 22:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Tiranë

Jcb 3cx

30 000 EUR

28 Nën 23:03 Pirrungritës  ·  Kavajë

Telescop jcb

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jcb | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Jcb Jcb 3cx Jcb 3cx Jcb 3cx jcb Jcb jcb 3cx Jcb Jcb jcb

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione