Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Bujqèsore dhe pyllore në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Makina bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje.Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera. Blej traktorë të markave të ndryshme si New Holland, Mahindra, Yanmar, Deutz, John deere, Landini, iseki, Fiat, Kubota, Renault, dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni makina bujqësore dhe pyllore të ndryshme. Shisni Traktor, automjete tjera bujqësore dhe pjesë të ndryshme për bujqësi në tregun më të madhë online MerrJep.al. Krijoni njoftime tani.Dje 14:58
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Korrese Bari 165cm

26 Maj 09:08
Linku:
Dyqani Moto-kultivatorë , Tiranë

Freze dore me nafte


Sot 03:57 Të tjera , Berat

Frez maschio 215 cm

Sot 03:56 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

Cepa frenash për kombajna Forstrit

Sot 00:50 Të tjera , Lushnjë

Freza

15 002 000 EUR

Dje 23:07 Të tjera , Elbasan

Plug 3 vesh terra

1 100 LEK

Online
Dje 23:07 Pjesët rezerve , Elbasan

Korpsa nardi 5C.

1 600 LEK

Online
Dje 23:07 Të tjera , Elbasan

Pluk OTMAN 3 VESH me skrapello si nardi

2 900 LEK

Online
Dje 22:51 Makina korrëse , Durrës

Korrse bari - Trupi

10 000 LEK

Dje 22:45 Traktorë , Elbasan

Goma me gjithe disqe

600 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:29 Moto-kultivatorë , Vlorë

Freze Lombardini

1 600 EUR

Dje 22:14 Të tjera , Korçë

Shitet

900 LEK

Dje 22:14 Të tjera , Korçë

Pompa sperkatje okazion mundesojme pagese me keste

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:04 Të tjera , Fier

balla 3lek

3 LEK

Dje 21:39 Pjesët rezerve , Korçë

Plug Otman C6 Italian

Dje 21:39 Pjesët rezerve , Korçë

Freze 2 meter e gjysem Italiane

Dje 21:36 Pjesët rezerve , Korçë

Freze 2 meter e gjysem Italiane

Dje 21:23 Të tjera , Fier

Shitet korrse bari me 4disqe 165 cm

1 LEK

Dje 21:23 Pjesët rezerve , Krujë

Frez 3 metre

Dje 21:20 Të tjera , Fier

Shitet korrse bari me dopjo lam 170cm marka bcs

1 LEK

Dje 21:10 Traktorë , Shkodër

Shitet

Dje 20:58 Traktorë , Tepelenë

Traktor 450 Agrifarm Yağmur

Dje 20:49 Të tjera , Korçë

Makineri bujqesore

700 LEK

Dje 20:36 Të tjera , Fier

Kultivator Gaspardo

Dje 20:33 Të tjera , Fier

Shitet miser

Dje 20:33 Pjesët rezerve , Fier

Pjese Rezerv

150 EUR

Dje 20:33 Traktorë , Kucovë

Okazion

Dje 19:46 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Disk toke terra

650 LEK

Dje 18:47 Traktorë , Elbasan

Kubota 21.5

6 700 LEK

Dje 18:41 Traktorë , Elbasan

Kubota 24

520 000 LEK

Dje 18:16 Dyqani Të tjera , Kavajë

GOMA BRIDGESTONE 12.4-26

Dje 18:03 Pjesët rezerve , Fier

pomp uji same,lamborghini .hurliman

Dje 18:03 Moto-kultivatorë , Fier

plyk tresh

Dje 18:02 Moto-kultivatorë , Fier

plyk alper

2 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:02 Moto-kultivatorë , Fier

shitet frez italiane me ndrrim xhiro esht e re pak ka punuar

4 000 LEK

Dje 18:01 Traktorë , Fier

lamborghini 1156 115cv me gjith agregate

Dje 17:23 Të tjera , Berat

Shitet gome 18.4 R30 E Re

500 EUR

Online
Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Trinxhe Bari /degash

1 800 EUR

Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Ford 6610

10 700 EUR

Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Iseki tu 1700 suoer gjendje

550 000 LEK

Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Turbin sperkatje

260 000 LEK

Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Traktor carraro

4 200 LEK

Dje 16:59 Traktorë , Elbasan

Bot sperkarje

250 000 LEK

Dje 16:59 Traktorë , Shkodër

shitet plugu otma

1 EUR

Dje 16:56 Traktorë , Elbasan

John deere 25 frutetto

6 500 EUR

Dje 16:56 Traktorë , Elbasan

Lamborghini 55

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:56 Traktorë , Elbasan

Hinomoto (kubota )

720 000 LEK

Dje 16:56 Traktorë , Elbasan

Kubota aste 18

560 000 LEK

Dje 16:56 Traktorë , Elbasan

Goldoni idea 30

7 500 EUR

Dje 16:56 Traktorë , Shkodër

shiten komplet veglat dhe traktori

12 EUR


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për bujqësi në një vend. Blej Traktor, Moto-Kultivator, Makina lidhëse, Makina korrëse të markave dhe modeleve më të njohura me çmimet më të arsyeshme.


Mijëra Makina bujqësore dhe pjesë tjera në shitje


Gjeni atë që ju nevojitet për bujqësi në mesin e mbi 19,000 njoftimeve. Shikoni njoftimet dhe gjeni traktor New Holland, Landini, John Deere, Fendt, Tuber, Case, Belarus, Renault, Yanmar dhe shumë të tjerë në shitje. Pjesë të ndryshme për traktor apo makina tjera bujqësore si Plug, Vinç, Frez, Goma për traktor, Korrëse Bari, dhe makina lidhëse/Rimorkio të ndryshme që mund ti gjeni me çmimet më të arsyeshme. Filtroni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për mjetin që ju intereson.


Shit Makina Bujqësore në MerrJep.al


Nëse posedoni makina bujqësore të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato online duke krijuar njoftime në MerrJep.al. Shpërndani sot njoftime në mesin e 70,000 vizitorëve në ditë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione