Blej Makina Bujqèsore dhe pyllore në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Makina bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje.Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera. Blej traktorë të markave të ndryshme si New Holland, Mahindra, Yanmar, Deutz, John deere, Landini, iseki, Fiat, Kubota, Renault, dhe shumë të tjera.

Bleni dhe shisni makina bujqësore dhe pyllore të ndryshme. Shisni Traktor, automjete tjera  bujqësore dhe pjesë të ndryshme për bujqësi në tregun më të madhë online MerrJep.al. Krijoni njoftime tani.

Sot 11:30 ,

Makine Gruri

130 000 LEK

Sot 11:29 ,

Pleheruese

2 500 LEK

Sot 11:29 ,

Braze hapese

3 500 LEK

Sot 11:29 ,

Baze hapese

60 000 LEK

Gjeni gjithçka që ju nevojitet për bujqësi në një vend. Blej Traktor, Moto-Kultivator, Makina lidhëse, Makina korrëse të markave dhe modeleve më të njohura me çmimet më të arsyeshme.

Mijëra Makina bujqësore dhe pjesë tjera në shitje

Gjeni atë që ju nevojitet për bujqësi në mesin e mbi 19,000 njoftimeve. Shikoni njoftimet dhe gjeni traktor New Holland, Landini, John Deere, Fendt, Tuber, Case, Belarus, Renault, Yanmar dhe shumë të tjerë në shitje. Pjesë të ndryshme për traktor apo makina tjera bujqësore si Plug, Vinç, Frez, Goma për traktor, Korrëse Bari, dhe makina lidhëse/Rimorkio të ndryshme që mund ti gjeni me çmimet më të arsyeshme. Filtroni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për mjetin që ju intereson.

Shit Makina Bujqësore në MerrJep.al

Nëse posedoni makina bujqësore të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato online duke krijuar njoftime në MerrJep.al. Shpërndani sot njoftime në mesin e 70,000 vizitorëve në ditë.
Në fillim