Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 3173
Toyota , 130
Audi , 82
Mitsubishi , 71
Ford , 53
BMW , 49
Nissan , 42
Aixam , 33
Opel , 17
Fiat , 16
Land Rover , 15
Acura , 15
Renault , 9
Isuzu , 8
Peugeot , 7
Mazda , 5
Smart , 5
Kia , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
Saab , 3
Citroën , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Tata , 2
Chrysler , 1
Spyker , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Jaguar , 1
Bugatti , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1

Bleni dhe shisni Sprinter dhe makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni Sprinter apo makina tjera udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime per Sprinter apo te tjera shpejtë dhe lehtë. - Sprinter .Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:36
Linku:
Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:19 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 2.7 AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

MERCEDES SPRINTER KARROTREC 2.7 CDI

17 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Sprintet

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Servis,Riparim Bilardo

1 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

SHITET SMART 2011 NAFTE 800 AUTOMAT SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Korçë

❌SHITET SMART FOR TWO 1.0 ECO *BRABUS/AUTOMAT❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:28 Makina , Gramsh

OKAZION ,7️⃣5️⃣0️⃣0️⃣EURO I PADISKUTUESHEM

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina , Berat

❌Audi A4 ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:42 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:41 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:41 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:43 Makina , Tiranë

SHES OKAZJON SPRINTER 413 VITI 2006 vene 32+1

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:28 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 Makina , Korçë

���� Volkswagen Polo 1.2TDI COMFORTLINE����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:14 Makina , Vlorë

Passat 2012 ose nderrohet caddy

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:54 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:48 Makina , Fier

shitet sprinter frigorifer

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Audi A 8 4.2 benzin Gaz princ ��

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz R Class 320 cdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Bmw 328 xdrive

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Skoda Octavia Automatik

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Audi A8 L 63 W 12 6300 benzine

27 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:41 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:26 Makina , Tiranë

E class 250 nafte

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 Makina , Durrës

Ml 6.3 AMG

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:16 Makina , Tiranë

Dodge charger SUPER OKAZION 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

Shitet nderohet vito

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

Sprinter 311Cdi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:12 Makina , Tiranë

Golf 5 Automat 1.9 Disel 2005 okazione 4500 euro shira

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:12 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 Disel TDCI Te kuqe manual 2008 shira

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Makina , Fier

ML350 Bluetec LOOK AMG LiNE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:31 Makina , Elbasan

Kamioncin sprinter 413

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar - Sprinter? Blej Autobus Sprinter , Furgon Sprinter 416, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Njoftime per Sprinter ne Shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit - Sprinter. Shikoni njoftimet për Sprinter apo makina tjera udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 416, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë Sprinter të tjera. Blej Autobus Merrjep Sprinter apo minibus sprinter në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu. - Sprinter .


Blej dhe Shit Makina Sprinter


Blej dhe shit autobus Sprinter, kombibus sprinter apo fugon të markave të ndryshme në tregun më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat autobusi sprinter apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. - Sprinter .

  • sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sprinter në kategorinë Automjete
  • sprinter në kategorinë All Category
  • Sprinter në kategorinë Makina | Acura
  • sprinter në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail
  • sprinter në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Sprinter në kategorinë Makina udhëtimi | Iveco
  • sprinter në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class
  • sprinter në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4 Caravelle | T4
  • Sprinter në kategorinë Makina | MINI | Cooper S

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione