Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A5 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A5 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.03 Tet 20:38
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A5 quattro

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 01:09 Dyqani Makina , Fier

Audi A5 S-Line viti 2010 2.0 tdi 170 cv

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Makina , Tiranë

Audi A5 2011 TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:27 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A5 3.0 QUATRO

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Audi A5 SportBack Full Options

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Audi A5 Sline,2011,Full Options

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT****Auto City - Audi A5 Sline-Sportback,Automat

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*Auto City - AUDI A5 S-Line,2.0tdi, 2013 ��������

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - AUDI A5 3.0tdi,2013 ���� ����

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Makina , Berat

Audi A5 2.0 naft automat viti 2014

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Makina , Pogradec

Audi A5 Sportback

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 Makina , Durrës

Audi A5 Cabrio Premium Plus 2014 (Mundesi nderrimi)

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:09 Makina , Elbasan

Audi A5 sportback 2011 Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Dyqani Makina , Durrës

A5 2.7 nafte automat

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 Sportback 2.0TDI

2 550 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Tiranë

Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Dje 18:28 Makina , Tiranë

Audi a5 shitet nderrohet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 Makina , Durrës

Audi A5 Sportback 2.0tdi

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:46 Makina , Tiranë

Shitet Audi A 5 Tdi quatro s line full full

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:45 Makina , Tiranë

Shitet Audi A 5 tdi sport bek

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Makina , Tiranë

Audi a5

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:19 Makina , Elbasan

Okazion

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:13 Dyqani Makina , Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:38 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 5-2014����

14 999 EUR

Dje 15:38 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 5-LUK RS

14 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:07
Linku:
Makina , Tiranë

����Audi A5 Quattro 2017����

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:11 Makina , Tiranë

Okazion! Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:08 Makina , Tiranë

Shitet Ose Nderrohet Audi A5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

Audi A5 2010 naft 2.0 okazion 11000 euro okazion

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 23:03 Makina , Tiranë

Audi A5 Sportback 2.0TDI 2017

24 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:12 Makina , Elbasan

��Audi A5��

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 20:38
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A5 quattro

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Tet 16:22 Makina , Tiranë

Audi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A5 3.0 TDI LOOK S-5MANUAL 6+1 MARSHE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 13:18 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A5 SPORTIV OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 09:35 Makina , Gjirokastër

OKAZION Shitet per arsye emigrimi ne USA

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 09:31 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012 S-Line

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 09:27 Makina , Tiranë

Audi 5 quattro 2:0 tdi 2013 me dogan

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 20:50 Makina , Tiranë

A5 S-Line 2015 2.0tdi

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:21 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0 DIESEL QUATRO 4×4

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 20:20 Makina , Durrës

Audi A5 Sportback 2.0tdi

12 500 EUR

02 Tet 20:01 Makina , Durrës

Audi A5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 13:47 Makina , Tiranë

Audi A5 S_line 35 Quattro Dinamic.

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 13:25 Makina , Tiranë

Audi A5 QUATTRO, 2.0 Diesel, 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 11:11 Makina , Tiranë

Audi A5

8 500 EUR

02 Tet 11:10 Makina , Fier

AUDI A5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 08:05 Makina , Lezhë

A5 3.0TDI QUATTRO S_Line ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:32 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Kerkoni per Audi A5 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A5 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A5 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A5 ne MerrJep.al


Keni Audi A5 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione