Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në Shitje në Gjithë Shqipërinë

Mercedes-Benz , 71245
VW Volkswagen , 34946
Audi , 18832
Ford , 17419
BMW , 13006
Opel , 9218
Fiat , 6832
Toyota , 6550
Renault , 4952
Peugeot , 4079
Land Rover , 3026
Citroën , 2922
Nissan , 2888
Volvo , 2097
Smart , 2015
Hyundai , 1925
Seat , 1892
Mitsubishi , 1673
Alfa Romeo , 1429
Škoda , 991
Porsche , 950
Lancia , 894
Jeep , 791
Mazda , 770
MINI , 696
Kia , 661
Chevrolet , 658
Jaguar , 575
Suzuki , 560
Chrysler , 525
Honda , 495
Rover , 320
Ssangyong , 235
Daewoo , 208
Dodge , 184
Saab , 182
Daihatsu , 178
Cadillac , 112
Dacia , 103
Acura , 99
Subaru , 82
Isuzu , 51
Lincoln , 51
Hummer , 48
MG , 45
Maserati , 43
Tata , 37
Infiniti , 36
Great Wall , 34
Lexus , 34
BAIC , 26
Bentley , 25
GMC , 22
Ferrari , 20
Lada , 14
Buick , 14
Aixam , 14
Piaggio , 13
Corvette , 12
Zastava , 11
KTM , 11
Tesla , 10
UAZ , 8
Artega , 7
Yugo , 7
Alpina , 6
Bugatti , 5
Pontiac , 5
Lotus , 3
Wartburg , 3
Maybach , 3
Lifan , 3
TVR , 2
Proton , 2
NSU , 2
Grecav , 2
Landwind , 2
Morgan , 2
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Trabant , 1
Triumph , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Sot 07:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

2018 NISSAN X-TRAIL/ROGUE SV 2.5 BENZINE-GAZ

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 1.9 Frigorifer Frekues

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Shk 08:05
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 S line

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Durrës

Fiat 500 L trekking 2014 Full Panorama 7500 euro padiskutush

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
25 Shk 07:32
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISAN QASHQAI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:30 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E KLAS 250 PANORAME 2014 "EUROPIANE"

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

SHITET HYUNDAI TUCSON

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Shitet/ndrohet 2013Automat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine 1.6 motorri*

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LR Discovery 2 TD5 4x4 model 2003

9 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 PREMIUM 3.0 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 SHITET ME CMIM OFERTE.

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes benz ml 350 blutecc

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MB E 220

15 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Tiranë

GLA 200 AUTOMAT PANORAME ''FULL'' 2015 EUROPE

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

E KLAS EVO 300"FULL"PANORAME

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 "S LINE"AUTOMAT.2.0NAFTE"FULL""EUROPIANE"

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W204 C220 Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5+ 1.9 Naft

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:29 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

Nissan Qashqai+2 4✖️4 full opsion

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 08:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz C180 KOMPRESSOR BENZINE AUTOMAT SAPO ARDHUR 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 MOTOR 6.0L -06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E320 -1995 BENZINE AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE HIBRID -13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GL450- 13 FULL MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 MOTOR 6.2L -06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC-11 FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 viti 2007 motorr 1.9 nafte

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Makina në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione