Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për Biznes dhe Punë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër për biznese. Shiko njoftimet për, Biznes dhe Punë, dyqane në shitje, ambiente biznesi me qera, makina të ndryshme dhe shumëçka tjetër për biznese të ndryshme në shitje.24 Maj 12:17
Linku:
Punë Punë jashtë vendit , Tiranë

Ofrohet punë


Sot 19:16 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Furre Buke Pasticeri

22 000 EUR

Sot 19:07 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkoj pune ne lavazh

Sot 18:59 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 400m

6 000 EUR / muaj

Online
Sot 18:59 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Magazine ne Tapiz 1800m

5 500 EUR / muaj

Online
Sot 18:59 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 440m

5 200 EUR / muaj

Online
Sot 18:59 Ambiente biznesi Depo , Tiranë

Qera Magazine ne Laprake

1 200 EUR / muaj

Online
Sot 18:58 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Zogu i Zi

200 000 EUR

Online
Sot 18:58 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

205 000 EUR

Online
Sot 18:58 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Transport mallrash

10 EUR

Sot 18:58 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Sherbim Transporti

10 EUR

Sot 18:54 Punë Të tjera , Durrës

Ofrohet Vend Pune prane Karburant Iliria Golem

50 000 LEK

Sot 18:48 Shërbime Të tjera , Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

4 000 LEK

Sot 18:48 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Sot 18:48 Makina dhe Inventarë Për shitore/butiqe , Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

3 000 LEK

Sot 18:47 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Brraka

104 000 EUR

Online
Sot 18:47 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qera Ambjent te Blv Zogu 1

2 400 EUR / muaj

Online
Sot 18:47 Ambiente biznesi Depo , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Ardeno

300 000 EUR

Online
Sot 18:47 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Shitet Godine 2 Katesh per Klinika

1 080 000 EUR

Online
Sot 18:46 Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Tiranë

Qera Magazine ne Kamez

6 000 EUR / muaj

Online
Sot 18:46 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 650m ne Kombinat

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 18:46 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi

115 000 EUR

Online
Sot 18:45 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Klinike

100 000 EUR

Online
Sot 18:45 Shërbime Të tjera , Tiranë

Ofertë e shpejtë për kredi private

8 000 EUR

Sot 18:45 Ambiente biznesi Të tjera , Durrës

Ambient biznesi


Gjej gjithçka që ka të bëjë me biznes dhe punë në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej njoftime për ambiente biznesi në shitje, makina dhe inventarë për biznese dhe konkurse për punë në kategori të ndryshme.


Gjej gjithçka për Biznes dhe Punë në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar per njoftime per Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër. Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, si dyqane, trafika, Depo, zyra të ndryshme me qera apo në shitje, konkurse për punë në kategori të ndryshme biznesore, makina dhe inventare për biznese për shitore, për butike, për restaurante, për zyre dhe për biznese tjera.


Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë apo shërbime të ndryshme që ofrojnë kompanitë në Gjithë Shqipërinë në të gjitha fushat si Zejtari, transport, bujqësi, pastrues dhe shumë fusha të tjera.


Krijo njoftime për biznes dhe punë


Nëse keni ambiente biznesi, makina dhe inventarë për biznese, biznes të përpunuar apo ofroni shërbime të ndryshme, MerrJep.al është platforma që ju mundëson reklamimin e këtyre shërbimeve apo dyqaneve që dëshironi ti shisni. Krijo njoftime per Biznes dhe Punë, dhe gjej blerësit e interesuar shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione