Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Pri 21:48
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 BiTurbo Limited Edition

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:30 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karte Grafike 2 Gb si e re .

50 EUR

Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

❌️ OKAZION ❌️ C CLAS 2.2 DIEZEL AUTOMAT 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 10500€

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 40 Pro Europian ne gjendje shume te mire .

550 EUR

Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  NV200  ·  Tiranë

NISSAN NV 200 BENZIN 1.6 VITI 2012 ZVICRA NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Tiranë

FORD GRAND TOURNEO XL 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S 22 ne gjendje shume te mire .

420 EUR

Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Clio 4 1.5 DCI

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A 6-

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

**Jepet ambient biznesi me qera te Kompleksi Olimpik ��

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque.Perfekte.

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:30 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

YARIS 1.3 VVTI

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra - 07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6

7 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A 6-2.0

15 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Përmet

Mercedes Benz C-Class 220 CDI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Përmet

Ford Fiesta 2011 1.6 Manuale

4 500 EUR

Online
Sot 10:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

Auto fortuzi

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

SHITET FORD FOCUS

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW touran 1.4 benzin 2007 manual

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 7 OKAZION

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF 7

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes-benz Vito 113 2.2 nafte 2013 lungo manual

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Okazion Land Rover Freelander 2 2.2 nafte 4x4 Automatik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE 2.0D R-Sport

14 000 EUR

Online
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Mercedes -Benz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Auto fortuzi

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY FRIGORIFER 2013 AUTOMAT ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione