Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 664
Aixam , 163
Alfa Romeo , 3907
Alpina , 98
Artega , 59
Audi , 48901
BAIC , 62
Bentley , 88
BMW , 32175
Brilliance , 15
Bugatti , 46
Buick , 44
Cadillac , 261
Chevrolet , 1707
Chrysler , 1193
Citroën , 7367
Corvette , 39
Dacia , 262
Daewoo , 504
Daihatsu , 410
DeTomaso , 4
Dodge , 424
Ferrari , 69
Fiat , 19557
Ford , 45038
GMC , 103
Great Wall , 73
Grecav , 18
Honda , 1441
Hummer , 154
Hyundai , 5054
Infiniti , 104
Isuzu , 192
Jaguar , 1398
Jeep , 2192
Kia , 1829
Koenigsegg , 20
KTM , 45
Lada , 35
Lancia , 2368
Land Rover , 8144
Landwind , 6
Lexus , 143
Lifan , 23
Ligier , 10
Lincoln , 197
Lotus , 8
Maserati , 119
Maybach , 18
Mazda , 2210
Mercedes-Benz , 174877
MG , 125
MINI , 1872
Mitsubishi , 4284
Morgan , 8
Nissan , 7737
NSU , 12
Opel , 24829
Peugeot , 10293
Piaggio , 150
Plymouth , 8
Pontiac , 19
Porsche , 2375
Proton , 10
Renault , 13680
Rover , 709
Saab , 395
Seat , 4889
Škoda , 2732
Smart , 7046
Spyker , 4
Ssangyong , 525
Subaru , 204
Suzuki , 1552
Talbot , 4
Tata , 139
Tesla , 34
Toyota , 18009
Trabant , 8
Triumph , 4
TVR , 43
UAZ , 23
VW Volkswagen , 94249
Volvo , 4978
Wartburg , 9
Wiesmann , 16
Yugo , 47
Zastava , 76

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
01 Maj 17:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Range Rover SPORT HSE Td6 - 2016

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

����FIAT PUNTO 1.4 BENZIN AUTOMAT KM 122 MIJ VITI 2007����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ C 180 Benzin SPORT EDITION

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

����FIAT PUNTO 1.4 BENZIN AUTOMAT VITI 2009����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Durrës

OKAZION����LAND ROVER FREELANDER AUTOMAT VITI 2011����

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 35 TDI Quattro Prestige 2015 13.200

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

����MERCEDES SPRINTER 319 CDI VITI 2010 MANUAL����

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 ���� 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedesa Benc A Class 180

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 OKAZION

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz c class 220

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:00 Makina  ·  Infiniti  ·  EX37  ·  Tiranë

Shitet infiniti. 3,5 gaz benzine

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION Shitet toyota auris 2012 hibrid automat

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.6 benzin gaz 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

cadyy max 1.6 benzine ������������

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:00 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Durrës

Opel insignia 2.8 benzin Gaz

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:59 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

�� 2015 - MASERATI GHIBLI 3.0 V6 Diesel

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015 1.6 Nafte Kambio Automatike

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 pa doganë 1.6 Nate 2013

6 050 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz E klas bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:59 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Tiranë

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 4X4

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 Benzine Gaz

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Sprinter 313

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz B200 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 550 (AMG LOOK) - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

��2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kavajë

Ford C Max 1.6 Nafte 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.al



Preferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!



Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtë



Lidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione