Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Fier

Acura , 33
Aixam , 6
Alfa Romeo , 315
Alpina , 5
Artega , 6
Audi , 3234
BAIC , 3
Bentley , 5
BMW , 1706
Buick , 1
Cadillac , 18
Chevrolet , 82
Chrysler , 65
Citroën , 542
Dacia , 10
Daewoo , 38
Daihatsu , 14
Dodge , 27
Ferrari , 5
Fiat , 1479
Ford , 3433
GMC , 3
Grecav , 5
Honda , 127
Hummer , 2
Hyundai , 365
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 93
Jeep , 139
Kia , 101
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 178
Land Rover , 417
Lexus , 5
Lincoln , 11
Maserati , 8
Maybach , 1
Mazda , 155
Mercedes-Benz , 12866
MG , 6
MINI , 109
Mitsubishi , 290
Morgan , 1
Nissan , 603
Opel , 2195
Peugeot , 759
Piaggio , 3
Pontiac , 3
Porsche , 154
Proton , 1
Renault , 948
Rover , 31
Saab , 21
Seat , 314
Škoda , 125
Smart , 318
Ssangyong , 30
Subaru , 13
Suzuki , 106
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 1112
TVR , 3
VW Volkswagen , 4658
Volvo , 203
Wiesmann , 2
Zastava , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE CUPE 3.5 DIESEL 70 MIJ KILOMETRA ME GARANCI

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
22 Qer 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes B250 Benzin 2013 Panorama

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Qer 01:43
Linku:
Makina  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Fier

����Skoda Superb Gjermane����

19 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:38
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 2.4 Dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:15
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 22:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Fier

BENZ 124 E 500 V8 FABRIKE

16 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Fier

BENZ R 129 SL 500 KABRIO

13 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

BENZ W210 5.5 AMG LIMITED

17 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Fier

BENZ W140 S500 1998

13 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:35 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

Fiat 2001

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Super Full 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:15
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Ml 3.5 Diesel Look Amg Panorama Full Option

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:53 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 automat

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:53 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Fier

Mitsubishi

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai benxine gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE CUPE 3.5 DIESEL 70 MIJ KILOMETRA ME GARANCI

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

SUPER MEercedes Benc GL Ber me porosi Full full

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

A8 3.0 TDI��Matrix Super Mega Full Distronic Ftoheje Masazhe

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

X5 3.0 Benzin+Gaz Look M Full Panoram Letra Paguara Super Gj

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C220 Blutec Amg Line Full Panoram Distronic Super Gjendje

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E350 Diesel Full Makina ne super gjendje shitet vetem okazio

9 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:14 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat bravo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Okazion c220 2004

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

C200 CDI AUTOMAT 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:01 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Fier

Shitet shervolet cruze viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

��super ML��OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

2013 Mercedes C-Class

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:32 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Shitet citroen c4

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Fier

Mercedes ���� Automatike

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz C189 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione