Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vito - Makina Të gjitha në Fier

Ford , 9
Citroën , 2
Opel , 2
Audi , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vito Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 01:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 220  ·  Fier

Vito

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Shitet mercedes benz vito 220 lungo

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 220  ·  Fier

Okazio

123 456 788 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 13:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Vito manuale 4+1 vetiak

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Mercedes benz vito

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet Mercedes benz Vito

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Pri 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

MERCEDES BENZ VITO 8+1

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Pri 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Mercedes Benz Vito

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 bluetec Shitet ose Nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Kerkoj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:30 Makina  ·  Fier

Kerkoj

19 Mar 14:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ VITO 8+1 ✅

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Mar 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Vito 24/12/2017 ngrires -29

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Mercedes Benz Vito

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Shitet vito 109 motorr 2.2

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
13 Shk 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Shitet benz vito

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Shitet ml350 ose nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 21:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Vito I gjat I ketij modeli

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito

7 000 EUR

17 Dhj 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Vito version I gjat lungo

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Mercedes vito

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 20:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Okazion 10000

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 08:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Vito

1 EUR

07 Gush 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Mercedes Vito

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Korr 13:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

Shitet Vito

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

Shitet Vito

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 18:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

SHITET MERCEDEZ BENC VITO 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 00:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

Mercedes vito 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet

1 400 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet

1 400 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

benc vito blue efficency 2.2 113 cdi 201000 kilometra orgjin

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Fier

Shitet Mercedes - Benz

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet

13 800 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

benc vito 2,2 naft me letra te sapo prera cemimi okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito 2.2 cdi 2001

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 08:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 12:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

benc vito 2,2 naft cemimi 15000 diskutushem

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

benc vito 2,2 naft cemimi 15000 diskutushem

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 08:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

benc vito

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 13:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito 115 cdi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 16:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

X USHIT X

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fier

???VITO OKAZION???

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vito

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

safet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

fugon vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë Automjete
  • Vito në kategorinë Makina | Audi | A4
  • Vito në kategorinë Makina | Renault | Laguna
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Škoda
  • Vito në kategorinë Makina | Honda
  • Vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T6
  • Vito në kategorinë Pjesë këmbimi
  • vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione