Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 4902
Audi , 31
Ford , 13
Opel , 5
Citroën , 4
BMW , 3
Fiat , 3
Daewoo , 3
Renault , 3
Porsche , 3
Nissan , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 09:58
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ, C300 2012.

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 13:51
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 07:07
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B Class

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 07:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz C-300

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

���� Mercedes Benz C200 Kompressor Benzin Gas ����

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

���� Mercedes Benz C200 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz C189 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Fier

Mercedes Benz A200 CDI Avantgarde Panorama

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE Night Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A180 CDI Elegance Kambio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

2013 Mercedes C-Class

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML350 Benzin

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

shitet mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 220 viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Mercedes-Benz E class EVO

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Fier

Mercedes Benz S-class viti 2010

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Fier

Mercedes Benz ML 6.3 AMG W164

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes-Benz

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Shite Mercedes Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ B200 Face Lift Viti 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ GLC 220 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz C Class 200 - Benzin Gas

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Shitet E class 350 Blueefficciency (Designo)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes C-300 260kuaj 2016

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes C220 EVO///-2005-Automarii-super gjendje-xhamate zi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:49 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:39 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes-benz E 250 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Shitet E class 350 Bluetec 2011 Amg line

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Shitet Mercedes-Benz E class 350 Bluetec Amg Line

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C-class 300 benzin 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

23 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione