Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw - Makina Të gjitha në Fier

BMW , 1428
Audi , 35
Ford , 17
Land Rover , 12
Renault , 9
Opel , 7
Citroën , 5
Fiat , 4
Porsche , 3
Nissan , 2
Honda , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Seat , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

OKAZION‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 16:56
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 15:47
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️RENT CAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW SERIA 5 VITI 2016 NAFTE 3.0

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Fier

Shitet BMW 525d

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:12 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

BMW Seria 5 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:48 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2013 (CABRIO) FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

SHITET BMW X5 M50i VITI 2020 INDIVIDUAL SUPER FULL

59 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes benz c300

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:16 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw320d coupe manual

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:52 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

��������Bmw 320 x drive 2010 automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porsche 3.6benzin gaz nderrohet ME GLC COUPE + DIFERENC

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:50 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW GT 535i

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 4MATIK

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

OKAZION‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C 220 NAFT 2009 GJENDJE PERFEKTE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 4.0 BENZIN 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Fier

S 500 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2004 SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 14:31 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Fier

FIAT 1.4 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

C-MAX 1.6 NAFT AUTOMAT 2008 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Fier

CHEVROLET ORLANDO 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:27 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

VOLVO S80 2.0 NAFT 2011 GJENDJE PERFEKTE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

Bmw 116 122cv

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2008 2.0d 150cv

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 E83 3.0d 218cv

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2006 2.0d 150cv

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 2.5 benzin/gaz fundi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:27 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.5 2011 Full option

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:48 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

BMW X6 BENZIN-GAZ

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 19:53 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Fier

BMW

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 18:53 Makina  ·  BMW  ·  i3  ·  Fier

Super Okazion BMW I3 Elektrik+benzin

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw bmw Bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione