Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

��Shitet Apartament 2+1 Green Coast Palase,Dhermi��

410 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 08:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE RR."DEMOKRACIA",VLORE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1 ME QERA AFATGJATE NE VLORE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 08:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO -ROMINA!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1+2 PRANE TEATRIT “PETRO MARK

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 08:15 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament 2+1+2 with Sea View For Rent!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 08:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE ,KISHES ORTODOKSE 132.000EURO

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 08:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE , GJYKATA E APELIT 71.000EURO

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 08:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTMENT 2+1 IN GREEN COAST RESIDENCE DHERMI!!

660 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Apartamente  ·  Vlorë

Jepet Apartament 2+1+2 me Qera!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

Bmw x5 E70

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT NE LUNGOMARE 1

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

VLORE- HOTEL PARTNER, SHESIM APARTAMENT 1+1

118 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

VLORE- HOTEL PARTNER SHESIM APARTAMENT 1+1

119 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE UJI I FTOHTE NE VLORE 130.700 EURO

130 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHESIM APARTAMENT NE PLAZH TE VJETER, VLORE

116 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE, PRANE PORTIT TE VLORES!

197 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Vlorë

captur automat

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

VLORE, ORIKUM: SHESIM SUPER APARTAMENT 2+1+2

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione