Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërin


Gjej shërbime të ndryshme që ofrohen nga kompani në Gjithë Shqipërin. Shiko njoftimet për shërbime si transport dhe gërmim, mësimdhënie, kozmetikë, zejtarë, shërbime për dasma, kontabilist, jurist, shtëpiake dhe pastrim, dhe shumë të tjera. Gjej shërbimin që të duhet në mesin e mijëra njoftimeve.Dje 22:32 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Kerkojme Konsulent/e Imobiliarë.

Shitësit të Besuar
Dje 22:08 Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Sherbim Transporti Cimi

10 EUR

Dje 19:00 Të tjera  ·  Tiranë

Artikuj per Nevoja Personale.

14 000 LEK

Dje 18:09 Të tjera  ·  Tiranë

BLEJM KONDICIONER TE PERDORUR

Dje 16:56 Të tjera  ·  Tiranë

bojaxhi tirane

Online Shitësit të Besuar
Dje 12:45 Të tjera  ·  Tiranë

MONTIM KONDICIONERI

77 777 777 LEK

26 Maj 21:58 Të tjera  ·  Tiranë

Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

1 EUR

26 Maj 20:24 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

26 Maj 11:49 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Vlorë

KURSE PER GJUHEN FRENGE DHE SHQIPE

2 000 LEK

25 Maj 22:21 Të tjera  ·  Korçë

Frigorifer

2 400 EUR

25 Maj 20:38 Të tjera  ·  Tiranë

NDERRIM PRIZASH ELEKTRICIST RIPARIM PRIZE ZEVENDESIM

1 LEK

25 Maj 20:35 Të tjera  ·  Tiranë

NDERRIM PRIZE PRIZASH ELEKTRICIST RIPARIM PRIZE ZEVENDESIM

1 LEK

25 Maj 18:19 Të tjera  ·  Has

Gjenerator / Agregat nga 1Kw deri 500kw

1 EUR

25 Maj 12:26 Për dasma  ·  Kurbin

Cadra tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

25 Maj 12:20 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

25 Maj 12:16 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

24 Maj 17:56 Të tjera  ·  Tiranë

Punime hidraulike

24 Maj 08:13 Pregatitje të artikujve  ·  Tiranë

Mermer i bardhe

220 EUR

Online
23 Maj 13:07 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

IMPORT NGA KINA

Shitësit të Besuar
23 Maj 06:48 Të tjera  ·  Tiranë

INFERMIER NE SHTEPI 0693645400

23 Maj 06:13 Transporti dhe Gërmimi  ·  Elbasan

Taksi taxi

1 EUR

22 Maj 16:50 Të tjera  ·  Tiranë

bono privatizimi

22 Maj 16:49 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

kase fiskale

1 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 12:27 Të tjera  ·  Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

4 000 LEK

Online
22 Maj 10:52 Të tjera  ·  Tiranë

Skela me qera

200 LEK

22 Maj 10:11 Të tjera  ·  Tiranë

Plumbers Recruitment Services

1 LEK


Kërkoni për shërbime të fushave të ndryshme? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të kompanive të të gjitha fushave që ofrojn shërbime të ndryshme. Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej shërbimin që të duhet.


Gjej Shërbime të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për shërbime të ndryshme që ju nevojiten, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. GJej shërbime nga të gjitha fushat si transport dhe gërmim, mësimdhënie, kozmetikë, zejtarë, shërbime për dasma, kontabilist, jurist, shtëpiake dhe pastrim, me ofertat më të mira.


Gjej Kompani transporti në Shqipëri, mësimdhënës, shërbim berberi, Punime druri nga zejtarë profesional, Kompani pastrimi, Kontabilist dhe Jurist profesional dhe shumë fusha të tjera.


Reklamo shërbimet që ofroni


Nëse jeni kompani që ofroni shërbime nga fushat e ndryshme, krijo njoftime në MerrJep.al dhe reklamoni kompaninë tuaj në mesin e shumë vizitorëve. Krijo shitore në MerrJep.al dhe zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione