Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis të Celularëve | Njoftimet në Shqipëri


Njoftimet për shërbime për servis për celular dhe për pjesë të ndryshme për telefon të ndryshëm. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, dhe shumë të tjera. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.29 Maj 18:10 Servis për celularë , Pogradec

Zhbllokim icloud

1 EUR

28 Maj 12:16 Servis për celularë , Shkodër

shitet havi profesionale

200 EUR

19 Maj 18:31 Servis për celularë , Tiranë

Mikroskop digjital 1600×

3 800 LEK

Online
13 Maj 22:12 Servis për celularë , Mirditë

zhbllokime icloud

13 Maj 12:46 Servis për celularë , Kukës

Ekran/touch tel modele te ndryshme

11 Maj 12:23 Servis për celularë , Pogradec

Zhbllokime icloud

100 EUR

10 Maj 19:33 Servis për celularë , Tiranë

Faqe Instagrami 10k

25 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 18:37 Servis për celularë , Tiranë

Shes faqe instagrami 10k

30 EUR

09 Maj 22:50 Servis për celularë , Tiranë

Kase 12/11 pro

1 000 LEK

09 Maj 10:35 Servis për celularë , Tiranë

Samsung A5, 2016 6gb, 128 i ri

25 EUR

08 Maj 12:29 Servis për celularë , Tiranë

Shes Hdd dhe Ram.

1 EUR

24 Pri 08:18 Servis për celularë , Tiranë

S 20 ultra 350 €

350 EUR

21 Pri 23:35 Dyqani Servis për celularë , Tiranë

Xhami mbrapa iphone X 1900 lek

1 900 LEK Çmimi me zbritje

16 Pri 09:46 Servis për celularë , Tiranë

10k Followers 28$

12 Pri 02:44 Servis për celularë , Fier

MJ K31 6 ne 1 PCB Holder

2 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Pri 02:41 Servis për celularë , Fier

Kolitir - Micro Soldering Station

11 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Pri 02:39 Servis për celularë , Fier

Mikroscop

13 500 LEK Çmimi me zbritje

07 Pri 13:39 Servis për celularë , Shkodër

Iphone 11 Pro

340 EUR

24 Mar 14:45 Servis për celularë , Durrës

touch samsung

30 LEK

20 Mar 16:20 Servis për celularë , Korçë

Shitet Biznesi

16 Mar 13:19 Dyqani Servis për celularë , Tiranë

RIPARIM NE QARK

15 Mar 14:51 Servis për celularë , Tiranë

Shitet Dyqan Telefonash !

8 000 EUR

04 Mar 01:02 Servis për celularë , Korçë

abonimi më i mirë tvip

20 EUR

20 Shk 09:29 Servis për celularë , Tiranë

Paisje servisi

160 EUR

31 Jan 10:57 Servis për celularë , Tiranë

Zhbllokim Icloud

30 Jan 22:50 Servis për celularë , Tiranë

kerkoj qark per google pixel 3xl

70 LEK

28 Jan 21:50 Servis për celularë , Shkodër

12 pro max

80 000 LEK

28 Jan 12:55 Servis për celularë , Tiranë

shitet qark XSMAX

250 LEK

22 Dhj 19:52 Servis për celularë , Tiranë

She's telefon

7 000 LEK

14 Dhj 10:03 Servis për celularë , Elbasan

Oppo a53s

250 LEK

10 Dhj 18:21 Servis për celularë , Tiranë

scooter electric

300 EUR

05 Dhj 09:14 Servis për celularë , Tiranë

Kamera Sigurie:

26 Nën 16:30 Servis për celularë , Berat

Testing

22 Nën 23:05 Servis për celularë , Berat

test

1 LEK

22 Nën 23:04 Servis për celularë , Tiranë

test4

1 LEK


Jeni duke kërkuar për shërbime servisi për telefon apo për pjesë për telefon? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko njoftimet dhe gjej gjithçka që ju duhet për telefonin tuaj.


Shërbime për telefon dhe pjesë për telefon në shitje


Gjej atë që të nevojitet për telefon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, riparim xhami, riparim ekrani, qark për iPhone, pajisje servisi, ndërrim i ekranit, dhe shumë shërbime dhe pjesë të tjera në shitje.


Reklamo kompaninë tuaj për servis telefonash


Nëse keni kompani për servis të telefonave, vizitoni MerrJep.al dhe krijo njoftime apo krijo shitoren tuaj shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompanisë tuaj dhe zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve online. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione