Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina për Pjesë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina të dëmtuara për pjesë në shitje. Keni nevojë për makina për pjesë? Gjej makina për pjesë të markave dhe modeleve të ndryshme si Golf 2, Golf 3, VW Passat, Mercedes-Benz, Renault, Peugeot, Opel, Polo, Mini Cooper, BMW, Audi, Ford dhe shumë të tjera. Gjej gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj.


Nëse posedoni ndonjë makinë për pjesë ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al.Sot 01:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Bulqizë

sdfsdfs

7 310 EUR

20 Sht 23:57 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Fier

Shes pjes golf 4 1.6 benzin

800 LEK

20 Sht 23:53 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Fier

Makina per skrap

13 Sht 20:40 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Kukës

Nissan cabstar per pjese

1 EUR

12 Sht 03:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Durrës

Shitet torno

2 500 EUR

12 Sht 03:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Elbasan

Shitet torno

2 500 EUR

06 Sht 15:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Durrës

Disce alumini per audi q3

250 EUR

06 Sht 15:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Durrës

Disce alumini ml

650 EUR


Makina për pjesë nga markat dhe modelet më të ndryshme. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj nënje vend. Pjesë për makina, kamion, dhe automjete të tjera.


Mijëra makina për pjesë në shitje


Gjeni makina për pjesë dhe blej pjesët që të nevojiten me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina për pjesë nga markat dhe modelet e ndryshme si Golf 2, Golf 6, Mercedes 190, Peugeot 206, Opel Astra, Peugeot 307, VW Polo, Mini Cooper, Auid A6, Opel Corsa, Opel Zafira, Audi A4, Fiat Punto, Ford Fiesta e shumë modele të tjera. Kërkoni për markën dhe modelin që jeni të të interesuar dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe Shit Makina për pjesë


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Nëse posedoni makina për pjesë filloni ti shisni ato online nga shtëpia. Shpërndani njoftimet për makina për pjesë në mesin e mijëra vizitorëve që vijnë çdo ditë në MerrJep.al në kërkim të makinave për pjesë. MerrJep.la është platforma e duhur për blerjen dhe shitjen e makinave për pjesë online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione