Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:32 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Audi

1 234 EUR

22 Maj 08:28 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Polo

700 EUR

14 Maj 17:38 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Cherry QQ

1 EUR

10 Maj 13:18 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

6 goma te reja 2500 km

90 LEK

07 Maj 17:20 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

e klas

1 LEK

05 Maj 17:21 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Tuareg 3.0 nafte ne super gjendje

3 500 EUR

04 Maj 22:19 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Pjese

1 LEK

30 Pri 23:14 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Shitet look w205

28 Pri 18:25 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Feneline per karrotrec

200 LEK

28 Pri 18:19 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Iveco daily

2 000 EUR

28 Pri 18:10 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Iveco daily

2 500 EUR

14 Pri 17:47 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

VW PASSAT b7 2,0 TDI AUTOMATIK

1 EUR

13 Pri 02:09 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

TIMON MULTIFUNKSIONAL per VW

300 EUR

31 Mar 18:31 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Balestër

50 EUR

18 Mar 20:17 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Bisht

100 EUR

18 Mar 16:28 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Makine per pjese kembimi

17 Mar 12:09 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Kolektor Tiguan 2.0 Tdi

80 EUR

14 Mar 22:27 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Bisht

100 EUR

14 Mar 21:22 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Benc

100 EUR

05 Mar 22:52 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

RANGE ROVER SPORT

13 500 EUR

02 Mar 06:42 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Mercedes Benz

100 EUR

01 Mar 19:36 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Shitet

250 LEK

16 Shk 21:35 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Xham Toyota yaris 2006

50 EUR

12 Shk 22:26 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Volvo v 50

1 LEK

12 Shk 09:53 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

pies jaguar

10 LEK

05 Shk 15:45 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Ddxje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 20:38 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Okazion

300 LEK

15 Dhj 12:23 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Motorr Nissan Qashqai

500 EUR

24 Nën 19:59 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

makina per pjes

3 000 LEK

06 Nën 20:21 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tiranë

Kerkoj nje tubo turbine

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione