Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi të përdorua dhe të reja në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Blej pjesë këmbimi në shitje për makina. Gjej pjesë këmbimi që ju nevojiten për makinën tuaj si: disqe, goma, pajisje teknike, pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja për të gjitha markat e makinave. Pjesë këmibimi në shitje në qytetet si Tiranë, Fier, Elbasan, Lushnje, Maminas dhe në gjithë Shqipërinë.


Blej pjesë këmbimi për Ford, Mercedes, BMW, Toyota, Golf, Audi dhe marka tjera.


Shihni njoftime të pasura me informata dhe detaje të vlefshme dhe gjej pjesë këmbimi në shitje.Sot 08:38
Linku:
Dyqani Pjesë rezerve , Tiranë

Tapeta GLK te Reja Origjinale

70 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 09:16 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R20

Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW M5 R18

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A3.A4.R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI OZ 123.AMG.AERO 1.R16

990 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLFI 7 R17

850 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DSQE BENZ W212 R17

350 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

400 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RSQ8.R21

Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE OPELI ASTRA R16

360 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW SERIJA 5 R18

540 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124. 190 R15.

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI R19

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL B KLASS R17

300 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW ORGJINALE X5 R19

850 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Pjesë rezerve , Durrës

Fener Audi Q7 Krahu Shoferit 300euro

300 EUR

Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI AMG CLS 6.3 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124 E500 R17

540 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Sot 09:04 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLFI 6 R16

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 09:03 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI A KLASSE R17

350 EUR

Shitësit të Besuar

Blej Pjesë këmbimi në shitje


Gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj, në një vend - Merrjep.al. Pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja për makina të markave të ndryshme si: Audi, Mercedes, BMW, Ford, Fiat, Toyota, Opel, Smart, Golf etj. Merrjep.al është platforma ideale për të gjetur pjesë të përshtatshme për makinën tuaj. Shihni njoftimet për pjesë këmbimi, filtroni në bazë të kategorisë dhe gjeni pjesë për makina me çmime të arsyeshme.


Pjesë këmbimi të ndryshme


Pjesë këmbimi të ndryshme gjeni në kategoritë si: Goma dhe Bandazhe, Pjesë rezerve, Të tjera, Styling dhe Pajisje Sportive, Pajisje zëri dhe video për makin, Rimorkio, GPS pajisje dhe pjesë tjera. Nëse makina juaj ka nevojë për pjesë të reja, Merrjep.al është vendi ku ju gjithmon gjeni atë që ju nevojitet.


Krijoni njoftime për pjesë këmbimi për makina vetëm në Merrjep.al dhe shpërndani njoftimin në mesin e 70,000 vizitorëve ditor. Shisni pjesë për makina të ndryshme si Toyota, BMW, Opel, Ford, Smart dhe të gjitha markave të makinave tjera.Shisni pajisje këmbimi shpejtë dhe sigurtë tek platforma më e madhe online Merrjep.al


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione