Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi në shitje për makina Volkswagen, Mercedes, BMW, Audi dhe më shumë

Në botën e mirëmbajtjes së automjeteve, aksesi në një gamë të larmishme pjesësh këmbimi është thelbësor për të mbajtur mjetin tuaj të funksionojë pa probleme. Pavarësisht nëse drejtoni një Volkswagen, Mercedes Benz, BMW, Audi, Ford ose ndonjë markë tjetër, gjetja e pjesëve të këmbimit është thelbësore. Nga pjesë këmbimi Golf 5 deri tek pjesë këmbimi për kamiona, merrjep ofron një përzgjedhje gjithëpërfshirëse për të përmbushur nevojat tuaja.


Me platformën tonë online miqësore për përdoruesit, mund të shfletoni mijëra lista për pjesë këmbimi të reja dhe pjesë këmbimi të përdorura, nga disqe makinash te dinamo makine.


Pavarësisht nëse jeni në Tiranë, Durrës, Shijak (kërkoni "pjesë këmbimi Tiranë", "pjesë këmbimi Durrës" ose "pjesë këmbimi Shijak"), apo më gjerë, merrjep lidh blerësit dhe shitësit, duke e bërë më të lehtë se kurrë gjetjen e pjesëve të këmbimit për makina që ju nevojiten. Pra, pse të prisni? Blini online sot dhe zbuloni auto pjesë këmbimi të përsosura.


20 Pri 14:10
Linku:
Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 19 mercedes benz cls

500 EUR

Online Shitësit të Besuar
15 Pri 14:53
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

FENER LAZER SERIA 7 2016-2019


Dje 23:45 Të tjera  ·  Elbasan

Maskarino golf 5 gt

70 EUR

Dje 23:27 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Timon ML W164

150 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tavan I Zi Golf 7 GTI

Dje 23:13 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tavan I Zi Audi A5 (2008-2015)

Dje 23:13 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tavan I Zi Audi A6 (2012-2017)

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Amg *Origjinal* (Me Dridhje)

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Audi S5

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Audi SQ5

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Vw Golf 7 R-Line

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Audi A6 A7 A8 *S-Line*

Dje 23:12 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tavan I Zi Audi A4 (Sedan) 2009-2015

Dje 23:11 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Mercedes-Benz Avantgarde

Dje 23:11 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Golfi 7 GTI (Me F1)

Dje 23:11 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon BMW M (2011-2020)

Dje 23:11 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon BMW M (Origjinal)

Dje 23:11 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon AMG-LINE

Dje 23:10 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Audi A3 S3 A4 S4 Audi TT R8

Dje 23:10 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Audi Rs *Origjinal*

Dje 23:10 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Timon Mercedes-Benz Amg-Line (Me F1)

Dje 23:09 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tapiceri Audi S3 (2013-2020)

Dje 23:09 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tapiceri Golf 7 *R-Line* (Me Ngrohje)

Dje 23:08 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tapiceri Golfi 6 GTI (2012) Me Ngrohje

Dje 23:08 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Tapiceri Audi Q5 *S-Line* Full-Nappa

Pjesë këmbimi në shitje për çdo markë dhe model


Kur bëhet fjalë për ruajtjen e performancës dhe pamjes së automjetit tuaj, aksesi në një përzgjedhje gjithëpërfshirëse pjesë këmbimi makinash është thelbësore. Në merrjep.al, ne kemi kuruar një inventar të gjerë që kujdeset për një gamë të gjerë markash dhe modelesh, duke siguruar që ju të mund të gjeni pjesët perfekte për mjetin tuaj, pavarësisht nga marka e tij (BMW, Benz, Volkswagen, Audi, Fiat) apo modeli (Passat, Tiguan).


Pjesë këmbimi origjinale Volkswagen për performancë optimale


Të apasionuarit pas Volkswagen mund të gëzohen duke ditur se ne ofrojmë një gamë të plotë të pjesëve të këmbimit origjinalë të Volkswagen. Pavarësisht nëse jeni duke ngarë një Golf 5 ose një Jetta, inventari ynë është i pajisur me komponentë të cilësisë së lartë të krijuar për t'u integruar pa probleme me automjetin tuaj. Nga pjesët e motorit te panelet e trupit, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur Volkswagen-in tuaj të funksionojë pa probleme.


Markat luksoze të ofruara


Për pronarët e automjeteve luksoze si Mercedes, BMW dhe Audi, ne e kuptojmë rëndësinë e ruajtjes së integritetit të automjetit tuaj me pjesë këmbimi të nivelit të lartë. Zgjedhja jonë përfshin pjesë të projektuara posaçërisht për këto marka prestigjioze, duke siguruar performancë dhe qëndrueshmëri optimale. Pavarësisht nëse keni nevojë për një katalizator ose një volant zëvendësues, mund t'i besoni inventarit tonë për të ofruar cilësinë që meritoni. Kërkoni “pjesë këmbimi BMW”, “pjesë këmbimi Ford”, “pjesë këmbimi Mercedes”, ose “pjesë këmbimi Audi”.


Përtej markave: Pjesë këmbimi japoneze dhe pjesë këmbimi franceze


Angazhimi ynë për të ofruar një gamë të larmishme të pjesëve të këmbimit të makinave shtrihet përtej markave të njohura. Pavarësisht nëse drejtoni një automjet të importit japonez ose një automjet francez, ne kemi pjesët që ju nevojiten për të mbajtur makinën tuaj të funksionojë pa probleme. Nga Toyota te Renault, inventari ynë përmban një përzgjedhje të gjerë pjesësh që i përshtaten markave dhe modeleve të ndryshme, duke siguruar që çdo klient mund të gjejë atë që kërkon.


Komoditet në majë të gishtave: Blini pjesë këmbimi online me lehtësi


Blerja e pjesëve rezervë të makinave nuk ka qenë kurrë më e përshtatshme. Me platformën tonë online miqësore për përdoruesit, ju mund të shfletoni inventarin tonë të gjerë, të krahasoni çmimet dhe të bëni blerje me vetëm disa klikime. Plus, opsionet tona të sigurta të pagesës dhe transporti i shpejtë sigurojnë që ju do t'i keni pjesët tuaja në dorë në asnjë kohë, në mënyrë që të mund të ktheheni në rrugë me besim. Gjeni çdo pjesë këmbimi që kërkoni me çmime konkuruese.


Pjesë këmbimi për të gjitha llojet e automjeteve


Në merrjep.al, ne besojmë se pjesët e këmbimit cilësore duhet të jenë të aksesueshme për të gjithë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë oferta të pakrahasueshme për komponentët thelbësorë si parakolp, disqe makinash, katalizator, fener, sensor parkimi, motorrina, partikular dhe më shumë. Pavarësisht nëse keni nevojë për pjesë këmbimi të reja ose preferoni kursimet e kostos me pjesë këmbimi të përdorura, do të gjeni çmime konkurruese dhe vlerë të pakrahasueshme në të gjithë inventarin tonë.


Blini në merrjep pjesë këmbimi funksionale


Po kërkoni një platformë të përshtatshme për të blerë pjesë rezervë për makina? Mos shikoni më larg se merrjep. Si një nga tregjet kryesore online, merrjep ofron një gamë të gjerë pjesësh rezervë makinash nga shitësit në të gjithë Shqipërinë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një komponent specifik ose duke shfletuar për oferta, merrjep ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë gjetjen dhe blerjen e pjesëve të këmbimit.


Me merrjep, ju mund të kufizoni lehtësisht kërkimin tuaj sipas markës, modelit dhe llojit të pjesës, duke ju lejuar të gjeni shpejt komponentin e saktë që ju nevojitet, lexoni detajet dhe kontaktoni shitësin. Plus, mund të blini me siguri (në lekë ose ne euro), duke e ditur se keni të bëni me shitës me reputacion që ofrojnë produkte cilësore dhe shërbim të shkëlqyer. Pra, pavarësisht nëse jeni duke restauruar një makinë klasike ose duke kryer mirëmbajtje rutinë të shoferit tuaj të përditshëm, merrjep është destinacioni juaj i preferuar për pjesë këmbimi online.


Shisni në merrjep pjesët e këmbimit që nuk ju duhen


Keni pjesë rezervë të makinës? Kthejini ato në para duke i shitur në treg, e më konkretisht në merrjep. Me mijëra blerës potencialë që shfletojnë platformën çdo ditë, merrjep ofron një mundësi fitimprurëse për të fituar para nga pjesët tuaja të papërdorura ose të tepërta.


Edhe nëse jeni një shitës profesionist ose një entuziast DIY që pastron garazhin tuaj, merrjep ofron një mënyrë pa probleme për t'u lidhur me blerësit e interesuar dhe për të bërë shitjet shpejt dhe me lehtësi.


Shitja në merrjep është e thjeshtë. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni fotot e pjesëve tuaja, jepni një përshkrim të detajuar dhe vendosni çmimin tuaj. Me veçoritë e fuqishme të tregut të merrjep, listimi juaj do të jetë i dukshëm për blerësit që kërkojnë për komponentët e saktë që po shitni.


Plus, me mjetet e integruara të komunikimit, ju mund të negocioni lehtësisht me blerësit e mundshëm dhe të finalizoni transaksionet me lehtësi. Pra, pse t'i lini ato pjesë rezervë të makinave (qoftë bateri, motorr, goma) të mbledhin pluhur kur mund t'i ktheni ato në para në merrjep? Filloni të shisni sot dhe zhbllokoni potencialin e fitimit të inventarit tuaj.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione