Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Renault Scenic

Dje 20:14 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese Kembimi VITO 0672256330

1 LEK

Dje 19:33 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Opel zafira

Dje 14:58 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Opel Meriva

29 Maj 19:56 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Nisan Terrano

29 Maj 15:23 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Lincoln Navigator

26 Maj 14:57 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Nisan Navara

24 Maj 11:28 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz CLK

23 Maj 18:05 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Golf 5

23 Maj 17:56 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz E-klas

23 Maj 11:33 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

A CLAS 2009

23 Maj 08:07 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw X5

23 Maj 07:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Lincoln Navigator

22 Maj 17:12 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Porsche Cayenne

22 Maj 08:52 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Volkswagen Touareg

20 Maj 10:06 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Volkswagen Pasat

17 Maj 07:49 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per benz S-klas

15 Maj 17:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Fiat Grande Punto

13 Maj 17:22 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz ML

13 Maj 09:00 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Chrysler PT cruiser

12 Maj 17:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz ML 320

12 Maj 12:45 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz GL

05 Maj 12:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw seria 7

05 Maj 12:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Audi A4

05 Maj 12:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Mazda Primacy

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw X5

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Ford Fusion

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Toyota Rav4

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Audi Q7

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Ford S-max

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Benz Viano

05 Maj 12:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Nisan Micra

02 Maj 12:29 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

FIAT BRAVO 1.6 DIESEL

02 Maj 12:13 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

GOLF 5 GTI MOTORR KAMBIO 2008

28 Pri 12:06 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Scania

28 Pri 12:06 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Peugeot Partner

27 Pri 10:21 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Volkswagen Phaeton

25 Pri 11:27 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Sllon

25 Pri 11:27 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw 530 xdrive

21 Pri 09:18 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Nisan X-trail

21 Pri 09:15 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Golf 6 variant

21 Pri 09:15 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw seria 7

21 Pri 09:12 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Peugeot 307

20 Pri 12:33 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Bmw seria 5

17 Pri 08:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Opel Zafira

09 Pri 16:31 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Mitsubish Pajero

06 Pri 17:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Motorr per Nisan Patrol

1 000 EUR

06 Pri 11:42 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Volkswagen Sharan

06 Pri 09:55 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Peugeot Partner

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione