Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tokë, Truall, Fusha dhe Farma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6476
Durrës , 3337
Fier , 977
Vlorë , 837
Elbasan , 777
Lezhë , 742
Shkodër , 705
Kavajë , 654
Lushnjë , 634
Shfaqni të gjitha

Blej dhe shit Tokë, fusha dhe farma në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Shiko njoftimet për tokë në shitje në Tiranë, Shkodër, Durrës, Elbasandhe në të gjithë qytetet e Shqipërisë. Shisni tokë lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informata rreth tokës që dëshironi ta shisni.29 Maj 22:57
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Tokë Durrës plazh

65 000 EUR

Dje 14:28
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

toke are

160 EUR


Dje 23:39 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

Shitet Toke truall Sarande - Vrion

Dje 22:38 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

TOKË OKAZION

1 000 LEK

Online
Dje 22:35 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke buze Dytesore Tr Dr

1 870 000 EUR

Online
Dje 22:35 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Priske, Fresku

210 000 EUR

Online
Dje 22:35 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke afer City Park

420 000 EUR

Online
Dje 22:33 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Truall te Vilat Amerikane

400 000 EUR

Online
Dje 22:33 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Peze Helmes

270 000 EUR

Online
Dje 22:33 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Truall ne Farke

110 EUR

Online
Dje 22:33 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Surrel

187 000 EUR

Online
Dje 22:33 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet toke 840m ne Farke

96 000 EUR

Online
Dje 22:32 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Surrel

200 000 EUR

Online
Dje 22:32 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Kashar

255 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 22:31 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shite Toke ne Berzhite

255 000 EUR

Online
Dje 22:31 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Fushe Preze

300 000 EUR

Online
Dje 22:19 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Truall

200 000 EUR

Online
Dje 21:48 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Toke ne prush

770 000 EUR

Online
Dje 21:27 Tokë/Fusha dhe farma , Kucovë

SHITET TOKE ARE

24 000 EUR

Online
Dje 21:04 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tok per vil

50 000 EUR

Dje 20:58 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet toke

470 000 EUR

Online
Dje 20:45 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

tok per vil ndrrohet me hyrje me makin

45 000 EUR

Dje 20:45 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tok per vil OKAZION ndrrohet me Hyrje

45 000 EUR

Dje 20:45 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Okazion. Shitet toke ne yzberisht

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:42 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shite toka okazion ose ndrrohet me hyrje ne durres

110 000 EUR

Dje 20:14 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E VJETER TIRANE-DURRES!

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:01 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOK TRUALL NE GOLEM !

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 20:01 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOKE TEK VILA E ZOGUT !

27 000 EUR

Online
Dje 20:01 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Lunder

230 000 EUR

Online
Dje 20:01 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Prush

170 000 EUR

Online
Dje 20:00 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Lunder

950 000 EUR

Online
Dje 20:00 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke te Rolling Hills

280 000 EUR

Online
Dje 20:00 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet 1100 Truall ne Berxulle

100 000 EUR

Online

Në këtë kategori mund të gjeni me mijëra njoftime për toka, truall, fusha, dhe farma në shitje në gjithë Shipërinë. Filtro njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera të tokës dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Toka, Truall, fusha dhe farma në shitje në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për të investuar në tokë/truall? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për toka në shitje në vende të ndryshme si Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tirane, Shkodër, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Shikoni me mijëra njoftime për tokë në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gjeni tokën që ju përshtatet juve më së miri.Shit Tokë në MerrJep.al


Posedoni tokë që dëshironi ta shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke shpërndarë disa foto të tokës dhe një përshkrim të veçorive dhe të karakteristikave të ndryshme si sipërfaqja, lokacioni, çmimi e të tjera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione