Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:33
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1, qender Durres - jo agjensi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

PENTHOUSE UNIK TEK MALI I ROBIT (GOLEM)

255 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA 2+1+2 KATI NE VOLLGA

490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar

Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Durrës

JEPET ME QERA KAPANON NE RRASHBULL DURRES!

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1, ne Golem

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET GARSONIERE TEK RROTA E KUQE !

26 780 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKOLLA QEMAL MICI, DURRES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1 per shitje në Rrugen Aleksander Goga.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES !!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1+VERAND TEK UKD DURRES!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK STADIUMIT DURRES!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 FULL PAMJE DETI

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 FULL PAMJE DETI

165 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH RAJONI DURRES!

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK STACIONI TRENIT , DURRES!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , BONITA !

74 440 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , BONITA !

79 320 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE QENDER , DURRES PER SHITJE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK VALA PARK , DURRES PER SHITJE !

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES !!!

113 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH,DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+BALLKON TEK GJYKATA DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+2B TEK RROTA E KUQE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET 2+1 I SAPOMOBILUAR NE DURRES

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 08:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH FABRIKA BUKES

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Honda Ens1 O km 2024

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+ BLK NE GOLEM 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione