Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kafshë Shtëpiake në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Qen , 17594
Mace , 1500
Shpendë , 660
Të tjera , 553

Gjej Kafshë Shtëpiake të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për kafshë shtëpiake si Qen, Shpendë të ndryshëm, Mace, Peshqi në akuarium dhe kafshë të tjera në shitje. Gjej qen sharri, qen amerikan, qen kangal, qen molos, mace persiane, mace të vogla, mace siameze, papagall, zogj, pallonj dhe shumë kafshë e shpendë të ndryshëm në shitje.Dje 23:17 Qen  ·  Fier

Shitet Pastor Malinois Belg

250 EUR

Dje 21:52 Qen  ·  Tiranë

Pastor Gjerman këlyshët

Online
Dje 21:42 Qen  ·  Fier

Pastor Belg

150 EUR

Dje 19:38 Qen  ·  Tiranë

Shitet Teddy Bear Pomeranian 1500 euro

1 500 EUR

Online
Dje 19:37 Shpendë  ·  Tiranë

Timbrado floreo

50 EUR

Online
Dje 19:20 Qen  ·  Lushnjë

Pomeranianminispitz rrac e vogel 2 femra te bardha.

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:18 Qen  ·  Lushnjë

Pomeranianminispitz klysh rrac e vogel femer.

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:06 Peshqi dhe akuarium  ·  Tiranë

!!!Okazion!!! Shitet Akuarium Tropikal

7 900 LEK

Dje 19:06 Peshqi dhe akuarium  ·  Tiranë

!!!Okazion!!! Shitet Akuarium Tropikal

7 900 LEK

Dje 18:57 Mace  ·  Tiranë

Jepet per adoptim kotele mashkull 2 muajsh

1 LEK

Dje 17:59 Qen  ·  Tiranë

Qenushe per adoptim

Dje 17:11 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Akita Amerikan

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:11 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Maltese

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:59 Qen  ·  Tiranë

Mini spic

150 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:14 Qen  ·  Tiranë

Pomerian boo

1 EUR

Dje 15:59 Mace  ·  Fier

Kotele, mace Amerikan Bobtail

405 EUR

Dje 15:59 Qen  ·  Durrës

Pekinez

1 EUR

Dje 15:50 Mace  ·  Fier

Kotele, mace Amerikan Bobtail

405 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:49 Qen  ·  Tiranë

French bulldog

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:47 Mace  ·  Shkodër

Shiten kotele

120 EUR

Dje 14:33 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler Femen

Dje 14:03 Qen  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 14:03 Qen  ·  Durrës

Pomerjan femer

500 EUR

Dje 14:03 Qen  ·  Durrës

Pomerjane 1.5 vjeçe

500 EUR

Dje 14:02 Qen  ·  Durrës

Pomejane

500 EUR

Dje 14:02 Qen  ·  Durrës

Pomerjan mashkull 10m

500 EUR

Dje 13:40 Qen  ·  Tiranë

mini spitz pomerian

200 EUR

Dje 13:10 Qen  ·  Lezhë

Minispic

130 EUR

Dje 12:32 Mace  ·  Tiranë

Mace britisch persisch

590 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 11:27 Qen  ·  Kucovë

Jepet falas qen sharri 2 vjec

Dje 11:23 Mace  ·  Tiranë

Kotele british lilak

480 EUR

Dje 11:18 Qen  ·  Kucovë

Jepet falas qen sharri 2 vjec

Dje 10:33 Qen  ·  Elbasan

Pitbull��

Online
Dje 10:21 Qen  ·  Tiranë

Kelysh husky siberian

300 EUR

Dje 10:21 Qen  ·  Tiranë

KELYSH Blue french bulldog

600 EUR

Dje 10:21 Mace  ·  Tiranë

Kotele Persiane

300 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Mini pekinez

350 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Kelysh kavalier king spaniel 2 muajsh

1 000 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh golden retriver

350 EUR

Dje 10:18 Mace  ·  Tiranë

Shiten kotele persiane

350 EUR

Dje 10:18 Mace  ·  Tiranë

Shiten kotele scottish fold

500 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh blue french bulldog

500 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh shiba inu

1 000 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh Poodle, toy poodle, red, apricot dhe te zi

400 EUR

Dje 10:18 Mace  ·  Tiranë

Blue British shorthair

450 EUR

Dje 10:18 Qen  ·  Tiranë

Shiten mini maltese

350 EUR

Dje 10:17 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh red toy poodle

400 EUR

Dje 10:17 Qen  ·  Tiranë

Kelysh maltipoo

600 EUR

Dje 10:17 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

1 000 EUR


Jeni duke kërkuar për kafshë shtëpiake të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej kafshë shtëpiake të ndryshme si Qen, Shpendë, Mace, Peshqi në akuarium dhe shumë të tjera në shitje.


Blej Kafshë shtëpiake të ndryshme në shitje


Bëj dhuratë më të dashurve tuaj kafshë shtëpiake të ndryshme! Gjej Kafshë shtëpiake në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për Qen kangal, Qen sharri, Qen Amerikan, Qen molos, Qen terrier, aksesore për qen, mace persiane, mace të vogla, mace siameze, mace e bardhe, mace të bukura, mace për adoptim, papagall, zogj, pallonj, gjela amrok, kanarina, fazan, thelleza mali, pëllumba, gardelina, Papagall african grey, gjela deti, gusa, dhe shumë kafshë dhe shpendë të ndryshëm në shitje në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej kafshë shtëpiake të ndryshme në shitje.


Shit Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse posedoni kafshë shtëpiake të ndryshme që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime për kafshë shtëpiake dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar për kafshë shtëpiake në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione