Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje/Inventar dhe Dekorim në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty.
Sot 09:13 Të tjera  ·  Tiranë

Tenda dielli

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 09:05 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Freskuese

2 800 LEK

Online
Sot 08:57 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kolltuk 3

Sot 08:51 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten Kolltuqe

64 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 08:41 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina Mesi Mdf

90 EUR

Sot 08:41 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend Te Ri Mekanizem Dopio

580 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:41 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Super DYSHEK ALOE

1 EUR

Sot 01:56 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të blinduara të hyrjes

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dritare te kulmit

88 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të brendshme për dhoma

99 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Laminat AC5 Gjerman

8 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të blinduara të hyrjes

28 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të brendshme për dhoma

13 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Sobe me dru

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:39
Linku:
Të tjera  ·  Durrës

OKAZION SHITEN 3 PAL DYER TE BRENDESHME DURRES

140 LEK

Dje 20:11 Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Rafte material i forte

800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:46 Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavoline mesi me rrota

180 EUR

Dje 19:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline+Karrige

450 EUR

Dje 19:45 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Dhome gjumi komplet

1 200 EUR

Dje 19:44 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Durrës

Mbajtese Tv

75 EUR

Dje 19:43 Mobilje salloni  ·  Durrës

Divan dopio elektrik (recliner)

1 400 EUR

Dje 19:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrige bari

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:53 Tryeza dhe Karrige  ·  Vlorë

Tavoline 1 me 4 karrige

5 000 LEK

Dje 18:22 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Dhome gjume

30 000 LEK

Dje 16:16 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Super rrugica

1 600 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:13 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Tapete 160×230

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:00 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend ne shitje

500 EUR

Dje 14:41 Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shitet Tavoline + 8 Karrige

1 000 EUR

Dje 14:38 Mobilje salloni  ·  Tiranë

MBAJTESE TV

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:34 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Zgare dhe dyshek

7 000 LEK

Online
Dje 14:34 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet punim dore - i lesht

11 700 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 14:33 Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Kuzhine ne shitje

3 500 EUR

Dje 14:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

SUPER OKAZION Tavolin

2 900 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 13:55 Antikë dhe Art  ·  Tiranë

Komodine dhe stol

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:55 Lule dhe bimë  ·  Tiranë

Palme 2m larte.

4 000 LEK Çmimi me zbritje


Dëshironita mobiloni shtëpinë tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për mobilje nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje me çmimet më volitshme. Shiko njoftime në tregun më të madhë në Shqipëri - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për mobilje të ndryshme në shitje


Gjeni mobiljet e duhura për shtëpinë tuaj online lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si mobilje salloni, tavolina, karriga, tavolinë ngrënie, tavolina lokali, tavololinë kompjuteri, kolltuqe, krevate, kolltuqe lekure, mobilje për dhomë gjumi, rafte, dyer, dritare, ora muri, mobilje zyrash, rafte dyqani, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko për mobiljet e caktuara qëju duhen dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve.Blej dhe shit mobilje në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni mobilje të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shit mobilje të ndryshme për sallon, kuzhinë për dhoma, lokale apo për zyre të ndryshme duke shpërndar njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione