Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej TV, Fotoaparate, DVD në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej Televizorë, Fotoaparate, dhe DVD të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për televizorë smart si samsung, philips, sony dhe të tjerë, fotoaparat profesionalë si nikon, canon, dhe shumë të tjerë dhe DVD, dekoder të ndryshëm në shitje. Blej pajisjen elektronike që të nevojitet me çmimet më të volitshme.Sot 09:02 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

TV TCL ANDROID 32''

159 EUR

Sot 08:31 Të tjera , Durrës

Shitet lazer bosche

500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 03:04 Të tjera , Tiranë

Shes android tv stick

5 000 LEK

Sot 02:48 Video kamera , Tiranë

Shes GoPro Hero 10 Action Camera (E RE)

530 EUR

Sot 01:09 Të tjera , Tiranë

OKAZION KAPAK DVD OKAZION

20 LEK

Dje 22:28 Fotoaparate , Durrës

Fujifilm XT-4 Okazion (+3 lente)

3 300 EUR

Dje 22:20 Fotoaparate , Tiranë

Fujifilm XT-1 me 3 lente dhe aksesore.

500 EUR

Dje 22:04 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Librazhd

Stative

220 LEK

Dje 20:41 Dyqani Fotoaparate , Tiranë

SHITET DOREZE PER DJI 0684068599

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Fotoaparate , Tiranë

Canon EF 300mm F/4

49 400 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:20 Fotoaparate , Tiranë

Nikon D610 + Nikon 70-300mm

57 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:42 Fotoaparate , Tiranë

Sony RX100 vi

650 EUR

Dje 19:12 Televizorë dhe Projektorë , Tiranë

Televizor smart 43" ''Okazion''

250 LEK

Dje 18:50 Të tjera , Korçë

dron mavic air fly more combo

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Të tjera , Korçë

mavic air 2

900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Të tjera , Korçë

dron mavic 2 zoom

1 100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Video kamera , Durrës

shes gopro hero 7 black

150 EUR

Dje 18:40 Dyqani Video dhe DVD , Tiranë

Dreambox Dm500HD

8 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Fotoaparate , Tiranë

Mavic Air 2 super Combo

800 EUR

Dje 18:16 Fotoaparate , Tiranë

Sennheiser G4

350 EUR

Dje 18:16 Fotoaparate , Durrës

Sony A7 R IV

1 999 EUR

Dje 18:07 Televizorë dhe Projektorë , Vlorë

Tv 32

6 000 LEK

Dje 17:34 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Librazhd

Kanon

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:34 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Librazhd

Panasonic Lumix

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:34 Fotoaparate , Fier

Olympus E-410

Dje 17:29 Fotoaparate , Fier

Olympus FL-50 Flash

Dje 17:16 Fotoaparate , Tiranë

FUJIFILM 14 MEGAPIXEL

2 000 LEK

Dje 17:02 Fotoaparate , Tiranë

SONY DUAL CHARGER FZ100

25 EUR


Dëshironi të bleni televizorë të ri, fotoaparat apo pajisje DVD? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej pajisje elektronike me çmimet më të arsyeshme dhe më ofertat më të mira në MerrJep.al.


Blej TV, Fotoaparat, DVD në Merrjep.al


Gjej me mijëra njoftime për Televizorë të ndryshëm, Fotoaparat profesional, DVD dhe dekoder të ndryshëm në shitje. Shiko njoftimet për televizor 4k, televizor 50 inch, televior të harkuar, televizor smart 40 inch, televizor fuego, televizor 55 inch, televizor smart, oferta për tv, oferta për tv, iptv për smart tv, aparate fotografike, fotoaparat, aparat nikon, aparat canon, dekoder digitalb, lente për canon, Go Pro dhe shumë pajisje tjera që mund të ju duhen. Filtro njoftimet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit TV, Fotoaparate, dhe DVD në Merrjep.al


Nëse posedoni TV, fotoaparate profesionale apo DVD të ndryshme që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes qëdëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione