Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moped në shitje: Skuterë elektrikë, monopat, biçikleta në shitje

Aprillia , 250
Cube , 3
Aeon , 2
Baotian , 13
BMX , 6
Honda , 193
Aprilia , 1
Peugeot , 124
Ducati , 28
Universal , 1
Yamaha , 328
Gilera , 65
TREK , 3
Piaggio , 1200
Scott , 5
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Lifan , 1
Piaggio , 6
Yamaha , 3

Koleksioni ynë i kuruar i moped në shitje shfaq një sërë opsionesh të larmishme, duke filluar nga skuter elektrik elegant deri te biçikleta në shitje dhe motorra me bateri në shitje, të gjitha të zgjedhura me përpikëri dhe të disponueshme për blerje.


Edhe nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ndërgjegjshëm për mjedisin apo një monopat të besueshëm, të përsosur si për udhëtime të shkurtra ashtu edhe për aventurat e fundjavës, MerrJep.al ka plot opsione për një skuter elektrik të lirë, biçikleta të lira, një monopatin, apo motorra me bateri në shitje.

Sot 23:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

POGRADEC SHITET PIAGGIO LIBERTY 49cc 2 kohesh

530 EUR

Sot 21:00 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Liberty

1 500 EUR

Sot 20:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta Cube

350 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete kursi per femra

190 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 17:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

20 000 LEK

Sot 16:52 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mjet Elektrik pleq/invalide. SASI E LIMITUAR!!!

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ndrrohet me skuter

900 EUR

Sot 15:00 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik CityCoco

72 000 LEK

Sot 11:24 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete

10 000 LEK

Sot 09:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion!!! Biciklete Elektrike

500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 09:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

Sot 08:39 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta Nga GJERMANIA

1 LEK

Sot 08:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ninebot max g2

650 EUR

Sot 07:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete mountain

200 EUR

Dje 20:29 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION

298 EUR

Dje 19:30 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Shitet Yamaha T50

350 EUR

Dje 16:57 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot g65 550€

550 EUR

Dje 16:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Biciklet

1 500 EUR

Dje 15:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Scooter 42V

370 EUR

Dje 13:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nave n65 okazion

185 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:53 Moped (nën 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta Nga GJERMANIA

500 EUR

Dje 11:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 07:49 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx

1 900 EUR

28 Maj 21:39 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET PIAGGIO GJENDJE PERFEKTE

40 000 LEK

28 Maj 17:27 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet City star 28

150 EUR

28 Maj 14:39 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Aerox R Sport

1 000 EUR

28 Maj 11:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skuter elektrik

450 EUR

28 Maj 11:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bulls E-stream

1 500 EUR

28 Maj 08:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETE ORBEA OCCAM AM 2016

900 EUR

27 Maj 22:55 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Sshi utdu

1 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 13:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Skuter elektrike Ninebot D38-G

35 000 LEK

27 Maj 12:59 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

100 EUR

27 Maj 09:04 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilera

1 100 EUR

27 Maj 09:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Piaggio

1 200 EUR

27 Maj 09:02 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilra

1 200 EUR

27 Maj 09:01 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilra

700 EUR

27 Maj 07:35 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr me bateri

700 EUR

26 Maj 21:07 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Moped/Scooter 50cc

100 LEK

26 Maj 20:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

150 EUR

26 Maj 19:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E scooter / Skuter elektrik

100 LEK

26 Maj 18:46 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Gilera

150 LEK

26 Maj 18:19 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Pogradec

Piagio

150 LEK

Ku mund të përdoren motorrët moped nën 50cc?


Këto skutera/ motorra janë ideale për udhëtime në qytet dhe udhëtime në distanca të shkurtra. Ato janë të lehta për t'u manovruar dhe perfekte për të lundruar nëpër rrugët e mbipopulluara urbane. Për më tepër, motorrët moped nën 50cc shpesh janë më të përballueshëm dhe kërkojnë më pak mirëmbajtje në krahasim me modelet më të mëdha.

Moped në shitje: Të gjitha llojet e moped në MerrJep.al


Po kërkoni të blini një moped në shitje nën 50cc në Shqipëri? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për blerësit për të shfletuar një gamë të larmishme skuterësh të disponueshëm për shitje.


Përdoruesit mund të lundrojnë lehtësisht në faqen e internetit, duke filtruar kërkimin e tyre bazuar në kritere të tilla si madhësia e motorit, marka (BMX, Peugeot, Aprilia), diapazoni i çmimeve dhe vendndodhja.


Me lista të detajuara dhe foto të qarta, blerësit mund të marrin vendime të informuara dhe të gjejnë skuterin e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave të tyre.

Shisni Moped në MerrJep.al


MerrJep.al ofron një platformë miqësore për përdoruesit për shitësit që të listojnë moped e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet. Shitësit mund të krijojnë lista të detajuara, duke përfshirë fotot, përshkrimet dhe informacionin e çmimeve, për të shfaqur moped e tyre në mënyrë super efektive.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ri ose thjesht kërkoni të shisni një skuter elektrik të përdorur, MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të shitur skuterin tuaj pa probleme.


Nëse keni një llogari, ajo çfarë duhet të bëni është të krijoni një njoftim të ri me titullin që dëshironi, përshembull "shitet Piaggio" ose "shitet Sprint", "shitet Baotian 50cc". Mund të shtoni dhe vitin e prodhimit, "shitet skuter 50cc 2023", dhe ta ruani shpalljen. Pasi ta keni postuar, duke shtuar një përshkrim dhe një numër kontakti, prisni për telefonata. Nëse nuk e keni llogari, mund të krijoni një tani dhe të postoni njoftimin tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione