Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moped në shitje: Skuterë elektrikë, monopat, biçikleta në shitje

Aprillia , 250
Cube , 3
Aeon , 2
Baotian , 12
BMX , 6
Honda , 193
Aprilia , 1
Peugeot , 125
Ducati , 28
Universal , 1
Yamaha , 332
Gilera , 65
TREK , 3
Piaggio , 1208
Scott , 5
e-max , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Lifan , 1
Piaggio , 6
Yamaha , 3

Koleksioni ynë i kuruar i moped në shitje shfaq një sërë opsionesh të larmishme, duke filluar nga skuter elektrik elegant deri te biçikleta në shitje dhe motorra me bateri në shitje, të gjitha të zgjedhura me përpikëri dhe të disponueshme për blerje.


Edhe nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ndërgjegjshëm për mjedisin apo një monopat të besueshëm, të përsosur si për udhëtime të shkurtra ashtu edhe për aventurat e fundjavës, MerrJep.al ka plot opsione për një skuter elektrik të lirë, biçikleta të lira, një monopatin, apo motorra me bateri në shitje.

Sot 10:23 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MOTORR ELEKTRIK

900 EUR

Sot 09:28 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Ninebot  ·  Tiranë

Ninebot d38 origjinal 900km total

290 EUR

Sot 04:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion!!! Biciklete Elektrike

499 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 01:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mjet Elektrik pleq/invalide. SASI E LIMITUAR!!!

1 060 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:05 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta Cube

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete kursi per femra

190 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:49 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

Dje 19:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter ne gjendje shume te mire

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

Skuter - shpejtesia 70/80km

300 EUR

Dje 16:32 Moped (nën 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta Nga GJERMANIA

500 EUR

Dje 15:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

POGRADEC SHITET PIAGGIO LIBERTY 49cc 2 kohesh

530 EUR

Dje 11:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bulls E-stream

1 500 EUR

Dje 11:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skuter elektrik

450 EUR

Dje 10:08 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Scooter X9 i perdorur

250 EUR

Dje 00:04 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Bicikleta downhill

200 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 22:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

20 000 LEK

14 Qer 22:10 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

8 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 20:24 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Xiaomi Scooter Essential

400 EUR

14 Qer 19:55 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta Nga GJERMANIA

1 LEK

14 Qer 19:39 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

97 KM‼️

200 EUR

Shitësit të Besuar
14 Qer 14:23 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Gilera

150 LEK

14 Qer 14:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Shiten pjagjot

40 000 LEK

14 Qer 13:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Brandnew 2023 Bajaj Pulsar NS200

2 500 EUR

14 Qer 12:25 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Nave N65 25km/h OKAZION

349 EUR

Shitësit të Besuar
14 Qer 11:48 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skuter

120 LEK

14 Qer 09:47 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Piaggio

111 EUR

14 Qer 09:44 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biciklet. German original 100%

500 EUR

13 Qer 22:01 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  mbk booster  ·  Tiranë

Shitet monopatine

150 EUR

13 Qer 19:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete 28'

5 000 LEK

13 Qer 17:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biciklet

400 LEK

13 Qer 13:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter xiaomi

250 EUR

13 Qer 12:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MTB scott

450 LEK

13 Qer 10:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete 26 Okazion

80 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 10:39 Moped (nën 50cc)  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Specializet bike 54

300 LEK

13 Qer 09:49 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK

250 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 09:05 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETE ORBEA OCCAM AM 2016

900 EUR

12 Qer 10:31 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bike

750 LEK

12 Qer 07:01 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilra

630 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 07:00 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilera

990 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 06:59 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Gilra

1 080 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 22:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Malaguti 50cc

450 EUR

11 Qer 17:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biçikleta e kursit

7 500 LEK

11 Qer 17:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet City star 28

150 EUR

Ku mund të përdoren motorrët moped nën 50cc?


Këto skutera/ motorra janë ideale për udhëtime në qytet dhe udhëtime në distanca të shkurtra. Ato janë të lehta për t'u manovruar dhe perfekte për të lundruar nëpër rrugët e mbipopulluara urbane. Për më tepër, motorrët moped nën 50cc shpesh janë më të përballueshëm dhe kërkojnë më pak mirëmbajtje në krahasim me modelet më të mëdha.

Moped në shitje: Të gjitha llojet e moped në MerrJep.al


Po kërkoni të blini një moped në shitje nën 50cc në Shqipëri? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për blerësit për të shfletuar një gamë të larmishme skuterësh të disponueshëm për shitje.


Përdoruesit mund të lundrojnë lehtësisht në faqen e internetit, duke filtruar kërkimin e tyre bazuar në kritere të tilla si madhësia e motorit, marka (BMX, Peugeot, Aprilia), diapazoni i çmimeve dhe vendndodhja.


Me lista të detajuara dhe foto të qarta, blerësit mund të marrin vendime të informuara dhe të gjejnë skuterin e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave të tyre.

Shisni Moped në MerrJep.al


MerrJep.al ofron një platformë miqësore për përdoruesit për shitësit që të listojnë moped e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet. Shitësit mund të krijojnë lista të detajuara, duke përfshirë fotot, përshkrimet dhe informacionin e çmimeve, për të shfaqur moped e tyre në mënyrë super efektive.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ri ose thjesht kërkoni të shisni një skuter elektrik të përdorur, MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të shitur skuterin tuaj pa probleme.


Nëse keni një llogari, ajo çfarë duhet të bëni është të krijoni një njoftim të ri me titullin që dëshironi, përshembull "shitet Piaggio" ose "shitet Sprint", "shitet Baotian 50cc". Mund të shtoni dhe vitin e prodhimit, "shitet skuter 50cc 2023", dhe ta ruani shpalljen. Pasi ta keni postuar, duke shtuar një përshkrim dhe një numër kontakti, prisni për telefonata. Nëse nuk e keni llogari, mund të krijoni një tani dhe të postoni njoftimin tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione