Blej Telefon Fiks në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Telefon fiks të përdorur dhe të ri në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për telefon fiks të ndryshëm si telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, dhe shumë lloje tjera në shitje. Gjej telefon fiks me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.

02 Tet 23:29 ,

TELEFON FAX

12 LEK Çmimi me zbritje

12 Sht 21:09 ,

Smart Watch

60 LEK

03 Sht 13:33 ,

iPhone 5

40 EUR

25 Gush 15:15 ,

Telefon fiks

1 000 LEK

25 Gush 15:14 ,

Telefon fiks i ri ne kuti

1 300 LEK

16 Gush 13:49 ,

DOOGEE

4 000 LEK

27 Qer 19:23 ,

Faks

7 000 LEK

29 Pri 15:17 ,

samsung a 51

400 LEK

01 Mar 20:29 ,

iphone 6s

1 900 LEK

06 Shk 14:12 ,

Telefon fiks

10 EUR Çmimi me zbritje

05 Shk 12:24 ,

Iphon6

11 000 LEK

25 Jan 10:29 ,

S9

3 500 LEK

22 Jan 20:43 ,

S9

3 500 LEK

20 Nën 19:39 ,

Dabdup me timon

1 500 LEK

Jeni duke kërkuar për telefon fiks për zyre apo për kolkesionim? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të gjërë të telefonëve fiks të ndryshëm tëri dhe të përdorur në shitje me çmimet më të arsyeshme.

Blej Telefon fiks në shitje në MerrJep.al

Gjej telefon fiks për zyre apo për shtëpinë tuaj. Blej telefonë fiks ë ju përshtatet në mesin e shumë njoftimeve për telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, telefon dhe fax, motorola ht, telefon dore pa fije, telefon fiks ajror, telefon shtepie, telefon IP, radio komunikimi, telefon wireless, telefon faks dhe shumë të tjerë në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.

Shit telefon fiks në MerrJep.al

Nëse posedoni telefon fiks të ndryshëm të ri dhe të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë me të dhënat e telefonit që dëshironi ta shisni dhe shpërndaj njoftime nëmesin e shumë shfrytëzuesve.
Në fillim