Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Fiks në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Telefon fiks të përdorur dhe të ri në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për telefon fiks të ndryshëm si telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, dhe shumë lloje tjera në shitje. Gjej telefon fiks me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.05 Qer 09:07 Telefon fiks , Tiranë

SUPER OKAZION RRJET TELEFONIE VOIP

1 400 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 15:21 Telefon fiks , Shkodër

Telefon Fiks

1 200 LEK

15 Maj 13:18 Telefon fiks , Tiranë

Rrjete Telefonash VOIP

1 650 EUR

08 Maj 18:25 Telefon fiks , Tiranë

Telefon / Fax Panasonic KX-F130

7 000 LEK

05 Shk 18:29 Telefon fiks , Tiranë

Telefon fiks profesional Leboss

1 500 LEK

27 Jan 13:29 Telefon fiks , Tiranë

Telefon fiks Alkatel

3 000 LEK

18 Dhj 02:37 Telefon fiks , Fier

s22 ultra

850 EUR

20 Nën 02:03 Telefon fiks , Berat

test

04 Nën 22:00 Telefon fiks , Lushnjë

Shitet banaku

200 000 LEK

19 Tet 19:49 Telefon fiks , Lushnjë

Telefon

60 EUR

Gjendje: I ri
16 Tet 22:27 Telefon fiks , Tiranë

Iphone 4s

1 500 LEK

16 Tet 20:51 Telefon fiks , Tiranë

Ipon 6s

100 EUR

Gjendje: I ri
05 Tet 22:15 Telefon fiks , Tiranë

Amazfit T rex 70€

70 EUR

04 Tet 14:18 Telefon fiks , Berat

Iphon 13 pro max

690 EUR

26 Sht 22:49 Telefon fiks , Tiranë

Shitet samsung s6 edge

130 LEK

21 Gush 14:43 Telefon fiks , Mallakastër

samsung a 01 cor

80 LEK

17 Korr 20:23 Telefon fiks , Berat

matorr elektronike

123 400 LEK

05 Korr 12:31 Telefon fiks , Dibër

samsung

05 Korr 12:31 Telefon fiks , Dibër

ertertre

78 LEK

31 Maj 12:30 Telefon fiks , Vlorë

Iphone 6 s 120 mije lek 16 gb

10 000 LEK

21 Maj 14:22 Telefon fiks , Elbasan

Redmi 9A

70 LEK

09 Maj 12:05 Telefon fiks , Tiranë

Telefon fiks

19 Mar 01:41 Telefon fiks , Delvinë

iphone 11 pro

780 EUR

14 Mar 22:43 Telefon fiks , Fier

GrandStream GXW4248

1 600 EUR

03 Mar 02:05 Telefon fiks , Vlorë

Shitet iphone 8

150 LEK

26 Shk 17:03 Telefon fiks , Tiranë

Okazion

20 Shk 20:49 Telefon fiks , Tiranë

Samsung J6+

100 LEK

15 Shk 19:45 Telefon fiks , Sarandë

iPhone 11 ne shitje

430 EUR

24 Jan 13:31 Telefon fiks , Durrës

Shitet Iphone XR

350 LEK

12 Nën 06:30 Telefon fiks , Gjirokastër

shiten per arsye emigrimi

200 EUR

29 Tet 11:54 Telefon fiks , Tiranë

Nokia e75

35 EUR

13 Tet 22:41 Telefon fiks , Dibër

iPhone 6s

100 LEK


Jeni duke kërkuar për telefon fiks për zyre apo për kolkesionim? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të gjërë të telefonëve fiks të ndryshëm tëri dhe të përdorur në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Blej Telefon fiks në shitje në MerrJep.al


Gjej telefon fiks për zyre apo për shtëpinë tuaj. Blej telefonë fiks ë ju përshtatet në mesin e shumë njoftimeve për telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, telefon dhe fax, motorola ht, telefon dore pa fije, telefon fiks ajror, telefon shtepie, telefon IP, radio komunikimi, telefon wireless, telefon faks dhe shumë të tjerë në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Shit telefon fiks në MerrJep.al


Nëse posedoni telefon fiks të ndryshëm të ri dhe të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë me të dhënat e telefonit që dëshironi ta shisni dhe shpërndaj njoftime nëmesin e shumë shfrytëzuesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione