Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 74472
Durrës , 18810
Vlorë , 6360
Shkodër , 3515
Elbasan , 1530
Sarandë , 1475
Fier , 1162
Lezhë , 977
Korçë , 767
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
30 Maj 09:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament prane stadiumit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Bllok

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente ne Kamez

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Wilson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Dibres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Turdiu

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit 2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Kavajes

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te rr, Bardhyl

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ish Parku

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, 5 Maji

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Pazari i Ri

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Dibres

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 te Marteniteti i Ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te rr, Elbasanit

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Keta

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Astir

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:14 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:14 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 09:45 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

155 000 EUR

Sot 08:57 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2+ garazhd ne Komune te Parisit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thate

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex te Rezid Kodra e Diellit

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 08:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione