Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 74398
Durrës , 18791
Vlorë , 6341
Shkodër , 3512
Elbasan , 1528
Sarandë , 1475
Fier , 1162
Lezhë , 977
Korçë , 764
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Dje 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:46
Linku:
Apartamente , Tiranë

�� APARTAMENT 2+1+2 NË SHITJE

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B121121) Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 1+1 ne Uje te Ftohte

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR (Vila L)!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE DREJTORIA E POLICIA NE DURRES !!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

SUPER OPSIONE TIRANA GOLDEN PARK 3

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Apartamente , Vlorë

❗️Apartment 2+1 for sale❗️

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Zirkon

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shesim apartament 1+1 ne Bulevardin e Ri

89 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:21 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin "Elbasan Central Palace"

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente Tek Hekla

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi ASL

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER DURRESIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1,Aria Rezidenc,kati i 9,cmim Okazion 850Eur/m2

113 509 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,cmimi 850Euro/m2,Aria Rezidence(Astir)

85 986 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1 Tek Kompleksi Kaimi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE CURRILA PAMJE BALLORE DETI !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Downtown One,146.31m2 kati 19.

607 845 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 13:21 Apartamente , Vlorë

��2+1+2 for sale�� existing building,4th floor not last

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:21 Apartamente , Vlorë

2+1 Apartment for sale ,Near Catholic Church,127m2 neto

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONIERE NE VIJEN E PARE ME DETIN GOLEM

35 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PLAZH! SHKOLLA BAJRAM CURRI

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET AMBIENT BOSH MUNDESI PER TU KTHYER NE APARTAMENT

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Astir, 150.000eu

150 000 EUR

Online
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH, DURRES!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER EPIDAM, GOLEM !

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje tek, "Diamond Hill"

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH URT-JA!

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 1050 EURO/M2 NE PORCELAN!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE ISH URT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

Unaza e Re 2+1+2

Numri i dhomave: 2
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira ne BLLOK.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE 1+1, 2+1 TEK VILA GOLD!

1 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 13:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Fresk (ID B2368) Tirane

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet 1+1 ne orikum super cmim

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 te shkolla " Ali Demi"

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

Shitet, apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 130.000eu

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit,1050eu/m2

76 356 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

��1+1 Apartment for sale ��1+1 апартаменты на продажу��

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:18 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Brryli, 73.000euro

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

SHITET 1+1 , te "PLAZHI I VJETER" , prane "KRAL HOTEL"

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 110 m2 , kati 2 me certifikate

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1+2 (Tualete) ,120m2 ne Bulevard tek Kombinati

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 , ndertese e re kati 8 .

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:14 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI MAGNET, 21 DHJETORI

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 13:14 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Pazari Ri, Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione