Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej apartamente ne shitje Tirane

Kërko dhe gjej apartamente ne shitje tirane! Ofrojmë një gamë të gjerë të apartamenteve në zonat më të preferuara të qytetit, duke përfshirë Don Boskon, Freskun, Yzberishtin dhe më shumë. Shfletoni për apartamente ne shitje ne tirane okazion 2023 dhe shpërndajeni lajmin me miqtë tuaj.

Sot 00:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet me Qira Apartament 2+1 në Fresk, Sip:110m2��

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

**Jepet Apartament 1+1 prane Globe , Rruga Kavajes ��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 ASTIR 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK FIORI DI BOSCO !

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

KODRA E DIELLIT, SHESIM APARTAMENT 2+1!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT 2+1+2 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK!!!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim 3+1+2 Prane Pallatit te Brigadave!

383 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet 2+1 pranë Stadiumit Air Albania!

366 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2, PER SHITJE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament luksoz 1+1 & 2 Poste Parkimi te Park Gate

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 tek Forest Residence, Shkoze Farke

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 me qira prane Bulevardi i Ri!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Zyra 170m2 per qira ne ish- Bllok!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU!

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garzoniere per Qera prane Sheshit Wilson

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISH!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE ZONEN E BLLOKUT

3 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1 "FIORI DI BOSKO"

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit

242 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET 1+1 TEK KODRA E DIELLIT PALLAT I 2023!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1 + POST PARKIMI PRANE QENDRES !

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

MYSLYM SHYRI, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 PER BANIM OSE ZYR

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

AMBJENT PER ZYRE, KLINIKE TEK KODRA E DIELLIT !

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE MBI KALIMI KRISTAL CENTER

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RRUGA 5 MAJI , SHITET APARTAMENT 2+1+2!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE QENDER KAMEZ!

57 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 poste parkimi Sofia Rezidence Teg !

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE KOPSHTIT BOTANIK

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+verande mbrapa Inxh. se Ndertimit!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E LIQENIT TE THATE

259 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1 + POST PARKIMI PRANE QENDRES !

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Kapanon me qira tek Tirana Industrial Park!

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qira apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA STUDIO APARTAMENT NE DON BOSKO !

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyr!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 I INVESTUAR NE MISTO MAME

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me Qera ne Bllok

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim Apartament 1+1 tek Rruga e Durresit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESHI SKENDERBEJ , JEPET ME QIRA ZYRE !

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Aparatmente 2+1 +2 Te Te Xhamia Te Kopeshti Botanike.

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Japim me qira apartament 2+1,ne Don Bosko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RR. PETI, SHESIM APARTAMENT 2+1

228 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar

Apartamente në shitje në Tiranë - Zbuloni mundësitë tuaja të pasurisë


Kur bëhet fjalë për gjetjen e një apartamenti të ri në kryeqytetin e Shqipërisë, nuk ka vend më të përshtatshëm për të kërkuar sesa në portalin tonë të pasurisë së paluajtshme. Përdorja e fjalës kyçe "apartament ne shitje tirane" ju hap dyert për shumëllojshmërinë e njoftimeve të publikuara, dy nga kërkesat më të shpeshta janë apartamentet 1+1 ne shitje tirane dhe shiten apartamente ne tiran.

Nëse Don Bosko është zona që ju intereson, ne kemi apartamente ne shitje ne don bosko që mund të ju ofrojmë. Po ashtu, edhe zona e Astirit është e përfaqësuar në listën tonë të apartamenteve në shitje.
Nëse jeni në kërkim të apartament 1+1 në shitje tirane, keni të drejtën të shprehni pritshmëritë tuaja për cilësi të lartë dhe komoditet. Ne e kemi parasysh këtë dhe ofrojmë apartamente që i përshtaten nevojave tuaja.

Në portalin tonë, mund të gjeni njoftime të përditësuara rregullisht. Përdorni fjalët për "apartament ne shitje tirane okazion,"ose "apartament 1 1 ne shitje ne tirane" për të gjetur ofertat që ju përshtaten më së miri. Zgjidhni portalin tonë sot dhe nisni rrugëtimin tuaj drejt shtëpisë së re në kryeqytetin e Shqipërisë.


Si të kërkoni apartamente në shitje në MerrJep?


Në MerrJep, ofrojmë një eksperiencë të përsosur të kërkimit të apartamenteve në shitje në mënyrë të thjeshtë dhe efikase.
Kërkoni sipas Lokacionit: Përdorni filtrimet tona të ndryshueshme për të gjetur shtëpinë që ju duhet në qytete të ndryshme dhe zona të Shqipërisë. Mund të kërkoni shtëpi në qytete të mëdha si Tirana, Durrësi, dhe Vlora, ose edhe në zona më të vogla dhe qyteza.

Specifikoni Preferencat: Cilat janë preferencat tuaja për shtëpinë e re? MerrJep ju mundëson të përcaktoni tipin e pronës, numrin e dhomave, madhësinë, çmimin dhe shumë të dhëna të tjera për të gjetur saktësisht atë që kërkoni.

Shikoni Fotot dhe Detajet: Kur gjeni një apartament që ju intereson, shfletoni fotot dhe lexoni përshkrimin e detajuar.

Kontaktoni Pronarin: Nëse gjeni një shtëpi që ju pëlqen, ju mund të lidheni menjëherë me pronarin ose agjentin e pronave për të planifikuar një vizitë ose më shumë informacion.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione