Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golem - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golem,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golem Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

123 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 20:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Golem, Tiranë.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet,Hotel,Golem

1 600 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

��Shitet Apartament 1+1 ne Golem, Durres��

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shiten Apartamente 2+1, 1+1, Studio

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 21:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament ne Golem, 2+1

90 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1, Residenca Oriental, Golem

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1, Residenca Oriental, Golem

74 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 21:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , BONITA !

79 320 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM PRAN HOTEL “FLOWER”!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 21:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

PENTHOUSE UNIK TEK MALI I ROBIT (GOLEM)

255 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shesim Apartament 1+1 ne Golem!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shesim 2+1+2 ne Golem!

116 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1, Residenca Oriental 2, Golem

61 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Garsoniere, VM Residence, Golem

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem , Durres. 0696044405

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Golem

121 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1, Golem

135 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 3+1+VERANDE NE GOLEM 165.000 EURO

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENT 2+1 NE GOLEM , BONITA !

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0696044405 Shitet, Apartament 1+1, Golem,Durrës

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet,Hotel,Golem

1 600 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1, Golem, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Vile 2 Kateshe, Golem , Durres.

740 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1, Golem , Durres.

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1, Golem

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1+2, Golem, Durrës.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet Apartament 1+1 Golem

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064 Shitet, Apartament 1+1, Golem

51 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1,GOLEM, Durres.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1, Golem , Durres.

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1, Golem

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 2+1 , ne Golem.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

�� APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE GOLEM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 GOLEM !

141 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITEN APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , BONITA !

74 440 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 1+1, Golem

79 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 21:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

2+1 APARTMENT FOR SALE IN GOLEM

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golem | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione