Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 680
Bulqizë , 1
Kurbin , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamez Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Shitet Apartament 2+1 Kamez

72 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Shitet Apartament 2+1 ,ne Kamez

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

❗Apartament 2+1 me qera ne Kamez❗

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KAMEZ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 20:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM 2 APARTAMENTE NE KAMEZ !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 19:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KAMEZ

56 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KAMEZ

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 19:49
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 Kamez

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 19:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) k3

74 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 19:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet apartament 2+1 me qera ne Kamez, qender��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne Kamez

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,84.000 EURO.

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,85.000 EURO.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Shitet Apartament 2+1 Kamez

72 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KAMEZ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,80.200 EURO.

80 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,80.200 EURO.

80 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

❗Apartament 2+1 me qera ne Kamez❗

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 19:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne Kamez

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,75.000 EURO.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,80.200 EURO.

80 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,66.100 EURO.

66 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,86.550 EURO.

86 550 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,71.400 EURO.

71 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,46.700 EURO.

46 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,85.900 EURO.

85 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT,KAMEZ,85.900 EURO.

85 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Shitet Apartament 2+1 ,ne Kamez

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE QENDER KAMEZ!

57 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET Apartament 2+1+bllk, Kamez

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Ne Shitje 3+1 Ne Kamez (ID B13063) Tirane

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione