Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plazh - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 3902
Vlorë , 198
Tiranë , 83
Sarandë , 51
Kavajë , 50
Lezhë , 38
Shkodër , 8
Dibër , 5
Pogradec , 5
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plazh,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj plazh Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Durres 0696044405

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh-Hekurudha, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh Hekurudha, Durres

67 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Iliria, Plazh

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet , Apartament 2+1+3, Plazh , Durres

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0697048064Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Durres

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Ambjent Biznesi, Plazh, Durres

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE!

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Garsoniere/Studio Per Shitje - Plazhi Hekurudha, Durres

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 Per Shitje - Turqua Marina, Lalez

134 208 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES !!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET GARSONIERE TEK RROTA E KUQE !

26 780 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Rrota e Kuqe , 0696044405

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0696044405 Shitet, Apartament 1+1, Plazh Rrota e Kuqe

91 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 07:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

0696044405 Shitet, Apartament 3+1+2, Te Kali i Trojes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Garsoniere Duplex Tek Ura Dajlanit

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:26
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 PALLAT I VITIT 2023, I ARREDUAR PLAZH

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Durres 0696044405

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE!

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE!

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 Per Shitje - Turqua Marina

134 208 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE!

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 GOLEM !

141 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1, Plazh

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PLAZH DURRES !!!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1, Plazh

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH,DURRES!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 07:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES !!!

113 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

134 208 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:23
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE PLAZH NGJITUR ME PELIKANIN

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet hotel ne Golem

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plazh | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Prona dhe Imobiliare
  • plazh në kategorinë Shtëpi
  • Plazh në kategorinë Truall/Tokë/Fusha dhe farma
  • Plazh në kategorinë Vila
  • Plazh durres në kategorinë Apartamente
  • Plazh në kategorinë Shtëpi
  • Plazh durres hapesire në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione