Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Plazh - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 334
Vlorë , 104
Tiranë , 13
Shkodër , 9
Kavajë , 8
Sarandë , 4
Lushnjë , 2
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Plazh,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Plazh Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 21:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

JEPET ME QERA KATI 1 I NJE VILE 2 KATESHE ME OBORR NE PLAZH

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 18:04 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet apartment ne Plazh, Hekurudha.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 PLAZH,DURRES

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 14:11 Shtëpi  ·  Durrës

JEPET ME QERA 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

jepet me qera shtepi private ne plazh

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 12:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Jepen 3 Apartamente 1+1, ne katin e 1 te Viles

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 10:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Shtëpi  ·  Vlorë

Jap shtepi me qera per plazh vlore

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:32 Shtëpi  ·  Vlorë

Shtepi plazh vlore

35 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 10:07 Shtëpi  ·  Durrës

Shtëpi Private

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Qer 09:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH!

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
17 Qer 11:46 Shtëpi  ·  Lushnjë

Adriatik lushnje shitet shtepi kati i 4

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Qer 10:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shtepi ne shitje Durres Plazh ,12 dhoma(1000 m 2)

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
13 Qer 22:23 Shtëpi  ·  Vlorë

����☀️SHITET SHTËPI PRIVATE NË PLAZH TË VJETËR, VLORË

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Qer 15:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile ne Plazh Iliria Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
09 Qer 22:15 Shtëpi  ·  Vlorë

Private Villa Aras

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
06 Qer 19:37 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet 1+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Qer 15:28 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera ditore

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:29 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera per afat gjat gazonjere

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Maj 11:22 Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Maj 18:23 Shtëpi  ·  Durrës

Jap hyrje me qera per Plaza ditore dhe mujore

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Maj 16:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
27 Maj 13:00 Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 15:37 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera ditore shtepi plazhi

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Maj 12:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi 1 kateshe ne Plazh Iliria

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
12 Maj 18:02 Shtëpi  ·  Durrës

Fyqan me qira

400 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Maj 16:28 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1 tek Plazhi Vjeter!

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Maj 02:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila Magis

Numri i dhomave: 5
02 Maj 10:24 Shtëpi  ·  Durrës

Me qera Durres Plazh

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Pri 15:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES, PER QIRA !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
24 Pri 17:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera Shtepi Private 3+1+2 Plazh Iliria Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
23 Pri 18:33 Shtëpi  ·  Tiranë

KERKOJ SHTEPI DURRES

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 14:42 Shtëpi  ·  Durrës

Shpi me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
07 Pri 00:29 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Pri 17:51 Shtëpi  ·  Durrës

Apartament ne plazh qera ditore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Plazh | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione