Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera vasil shanto - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 245
Shkodër , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera vasil shanto,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera vasil shanto Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 VASIL SHANTO 900 EURO

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 03:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo��

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1, Vasil Shanto,Tiranë

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

Sot 04:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

**��Jepet me qera Ambient Biznesi Prane Stadiumit Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE VASIL SHANTO 750 EURO

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 03:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK VASIL SHANTO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+BLK ME QERA NE VASIL SHANTO 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 VASIL SHANTO 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 03:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo��

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 VASIL SHANTO 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 03:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,VASIL SHANTO,750 EURO.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 03:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1, Vasil Shanto,Tiranë

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 03:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 VASIL SHANTO 900 EURO

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera prane Vasil Shanto ID (4229349)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tirane, Hyrje me qira 1+1,Sip 60 m²(VASIL SHANTO)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vasil Shanto (ID 4229294)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Vasil Shanto (ID 4219362)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vasil Shanto/ 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 20:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 i miremobiluar ne Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Vasil Shanto/35,000 Leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 20:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vasil Shanto/ 750 euro

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 20:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere te Blloku Vasil Shanto

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne Vasil Shanto mbrapa ish diplomatit

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER QIRA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 18:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 17:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Shtëpi private, Vasil Shanto, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera prane Vasil Shanto ID (4229349)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 11:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsionere me qera, Vasil Shanto

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
18 Korr 10:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 3+1 ME QERA VASIL SHANTO TIRANE

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
15 Korr 12:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qera 1+1 Ne Vasil Shanto (ID B211240) Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
14 Korr 11:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
12 Korr 12:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 550 EURO VASIL SHANTO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
27 Maj 22:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
02 Korr 17:49 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Vile me qera, ne Vile 2+1

Numri i dhomave: 2
24 Qer 13:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1,Rruga e Kavajes , Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
19 Qer 13:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 375 EURO VASIL SHANTO

375 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
08 Qer 12:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qera 1+1 Ne Vasil Shanto (ID B211232) Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
03 Qer 20:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira, Apartament,1+1, Vasil Shanto, 550 Euro/muaj

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
01 Qer 14:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Ne Vasil Shanto (ID B220770) Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
27 Maj 17:52 Apartamente  ·  Tiranë

jepet me qera 1+1 Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Maj 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera Ne Vasil Shanto (ID B220703) Tirane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera vasil shanto | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione