Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Vegla të ndryshme në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe vegla të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiq, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet.12 Maj 15:48
Linku:
Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

PASTRUESE RERE BATERI PER PLAZHE

2 090 EUR


Sot 09:11 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kasetofon Nisan Qashqaj

90 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina dhe Vegla  ·  Fier

shes printer 3Dgjendja i ri!

750 EUR

Sot 05:13 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makineri pvc

21 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shes Plan Grose

1 LEK

Dje 22:17 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Elektro Pompe zhytese

450 EUR

Dje 17:55 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiteti

150 EUR

Dje 17:30 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Gjenerator Honda

480 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 16:52 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Pompe per derivate

Dje 14:24 Makina dhe Vegla  ·  Dibër

Pompe derivate

Dje 12:53 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shite Makine Qepëse

10 000 LEK

Dje 12:21 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Ekspresa italian - OKAZION

65 000 LEK

Dje 10:21 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Kontenier Frigorifer

Dje 08:24 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Shitet Peshore

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:07 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Motorsek

22 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:07 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Dewalt

22 500 LEK

Dje 00:06 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Milwaukee

36 500 LEK

Dje 00:06 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pedrola

24 500 LEK

Dje 00:05 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Hitachi

10 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:05 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pistolet ajri

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:04 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Motorrsek

36 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:04 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Morset Okazion

6 500 LEK

Dje 00:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Sega

13 000 LEK

Dje 00:03 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Gjenerator

57 000 LEK

Dje 00:02 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kawasaki

27 000 LEK

Dje 00:02 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Korrese Kawasaki

65 000 LEK

Dje 00:01 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Freze

580 EUR

Dje 00:01 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Bosch

11 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:00 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kawasaki TJ 53

670 EUR

Dje 00:00 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Stilh MS190T

34 000 LEK

19 Maj 22:48 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Peshore argjendarie OHAUS SKX422.

220 EUR

19 Maj 16:55 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

OKAZION MATRAPIK DEWALT ORIGJJNAL 100%$$

249 EUR

19 Maj 16:55 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Trapan Matrapik Bosch origjinal

7 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Pistolet Ajri per kamiona

280 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe vegla nga më të ndryshmet në shitje.


Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre Stihl, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl, Einfel, makita, Bosch, DeWalt dhe shumë të tjera.Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione