Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Konzolate për lojëra në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konzolatë për lojëra të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Ps4, Ps3, Ps2, leva për playstation, cd disqe me lojëra të ndryshme, chip për playstation, xbox, dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera për lojëra. Gjej playstation me çmimet më të volitshme.
Sot 00:51 Konzolatë për lojëra , Tiranë

ps2

1 500 LEK

Sot 00:48 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo 64

7 500 LEK

Sot 00:48 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ninendo DSi

3 500 LEK

Sot 00:48 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ninendo DS Lite

4 500 LEK

Sot 00:48 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ninendo DSi XL

7 000 LEK

Sot 00:42 Konzolatë për lojëra , Tiranë

2 leva per ps2 + pc.

1 500 LEK

Sot 00:36 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo 3DS

55 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:33 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojra XBOx One

20 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:38 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 5

549 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:23 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojra PS5 PS4

1 LEK

Dje 17:35 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 + Fifa 23 + 2 leva

300 EUR


Kalo kohën në shtëpi me lojëra të ndryshme në Playstation! Gjej playstation të ndryshëm me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për konzolate për lojëra dhe gjej atë që të duhet.


Blej konzolate për lojëra në MerrJep.al


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për konzolate për lojëra nga më të ndryshmet. Shiko njoftimet për Ps4, Ps4 Pro, Ps3, Ps2, Ps3 slim, leva për Ps4, leva për Ps3 dhe Ps2, cd disqe me lojëra, Xbox, Lojëra origjinale, kartë memorje për play station, chip për playstation, instalime të lojërave, leva origjinale dhe shumë pajisje tjera për lojëra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gjej PlayStation ideal në MerrJep.al.


Shit konzolate për lojëra në MerrJep.al


Nëse posedoni konzolate për lojëra të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione