Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

xbox - Konzolatë për lojëra Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xbox,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj xbox Të gjitha | Konzolatë për lojëra | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:58 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Vlorë

Levë Xbox Series X RED PULSE

60 EUR

Dje 15:05 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xbox origjinal

6 500 LEK

Dje 13:46 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Vlorë

Levë Xbox Series X RED PULSE

65 EUR

Dje 01:11 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox One S + fifa 23

180 LEK Çmimi me zbritje

Dje 01:11 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X + lojra gta5 dhe forza horizon 3

470 LEK Çmimi me zbritje

Dje 01:10 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Tiranë

Ps5

480 LEK

17 Korr 14:29 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Microsoft Xbox Series Controller

69 EUR

17 Korr 12:17 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Shitet Xbox X 1TB (i ri ne kuti)

550 EUR

17 Korr 11:20 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

Ps3 super slim 320gb

90 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 09:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

Ps4 Pro firmware 9.6

250 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 09:03 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo switch game games

1 LEK

17 Korr 09:03 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Tiranë

Nintendo WiiU Pal + Mario Party 10

190 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 15:45 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Durrës

Xbox one x

30 000 LEK

16 Korr 13:25 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Shkodër

Xbox one

220 LEK

16 Korr 04:56 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Fier

Xbox series X 1tb ne kuti

500 EUR

14 Korr 21:14 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch v1 me cip me lojra falas

350 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 13:52 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Elite controller okazion v1 dhe v2

1 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 16:08 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X 1TB i ri me dy Pulta

619 EUR

11 Korr 20:37
Linku:
Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Xbox one s

440 EUR

11 Korr 19:58 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox series S super gjendje

300 EUR

11 Korr 14:50 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ps2 modifikim me usb/ hdd

2 000 LEK

11 Korr 10:37 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch. V2

190 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 17:52 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox series s 200milek i disk

200 EUR

Online
10 Korr 09:27 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Xbox One S

250 LEK

10 Korr 01:21 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Tiranë

Ps5 Portal okazion PlayStation Portable

160 LEK Çmimi me zbritje

09 Korr 23:27 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Delvinë

Xbox Series X

250 EUR

09 Korr 20:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Okazion Xbox one x plus lojra

300 LEK Çmimi me zbritje

02 Korr 17:19 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox Series S

250 EUR

27 Qer 15:13 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Lezhë

Okazion

150 LEK

20 Qer 20:07 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Xbox series s 230 euro

230 EUR

14 Qer 12:31 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet xbox me 4 lojra

150 EUR

12 Qer 17:00 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Okazionnnn

170 LEK

12 Qer 09:33 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Durrës

Xbox one x

30 000 LEK

06 Qer 00:59 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Fier

Shitet Xbox 360 me 25 disqe 50€

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xbox | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • xbox në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • xbox në kategorinë Makina | Fiat
  • xbox 360 në kategorinë Konzolatë për lojëra | Microsoft
  • xbox në kategorinë Elektronika
  • xbox në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • Xbox në kategorinë Konzolatë për lojëra | Nintendo
  • Xbox në kategorinë Të tjera
  • xbox 360 në kategorinë Elektronika
  • xbox në kategorinë All Category
  • Xbox në kategorinë Servis për celularë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione