Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Filloni aventurën tuaj në natyrë: Gjeni rulota në shitje, makina për kamping dhe më shumë

Zhvilloni arratisjen tuaj në natyrë me përzgjedhjen tonë të makinave për kamping dhe rulotave në shitje. Nga kampingjet kompakte te autokampet e bollshme, gjeni automjetin e përsosur për aventurën tuaj, duke përfshirë modelet e njohura si Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Nissan Trade dhe Volkswagen.


Pajisni përvojën tuaj të kampingut me aksesorë thelbësorë si frigoriferë, gjeneratorë dhe çadra kampingu të përshtatura për 4 ose 6 persona. Nëse jeni duke kërkuar një rulotë, kontenier ose rimorkio, zhytuni në gamën tonë të larmishme dhe filloni të planifikoni udhëtimin tuaj të ardhshëm në natyrë tani.

Dje 11:08 Makina për kamping  ·  Fier

Hobby

13 000 EUR

Dje 08:24 Makina për kamping  ·  Durrës

⛺️ Okazion ⛺️ ose ndrim

4 950 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 10:46 Makina për kamping  ·  Tiranë

Autocamper fiat dukat 2.5 nafte

5 800 EUR

25 Maj 22:48 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper ford 2.5 nafte viti 90

4 700 EUR

23 Maj 16:00 Makina për kamping  ·  Kukës

Shiten per mos perdorim....okazion...

300 EUR

23 Maj 15:36 Makina për kamping  ·  Vlorë

SHES KAMPER

5 000 000 LEK

Online
23 Maj 10:31 Makina për kamping  ·  Tiranë

RRULOT FORD NE GJENJE PUNE PA PALETTA

3 EUR

23 Maj 08:47 Makina për kamping  ·  Tiranë

Römork ia super okazion

100 000 LEK

23 Maj 07:59 Makina për kamping  ·  Fier

Fiat kamper viti 1996

6 000 EUR

20 Maj 04:08 Makina për kamping  ·  Tiranë

RULOT Camper me Terheqje

5 800 EUR

19 Maj 16:10 Makina për kamping  ·  Fier

SHITET MBAJTESE PER 3 BICIKLETA

180 LEK

19 Maj 10:01 Makina për kamping  ·  Vlorë

Camper

3 500 EUR

18 Maj 22:28 Makina për kamping  ·  Tiranë

Autokamp ford

3 300 EUR

18 Maj 19:01 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper

4 800 EUR

18 Maj 14:18 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rrulot

1 EUR

18 Maj 05:43 Auto sallon Makina për kamping  ·  Tiranë

Rregullator

28 900 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 08:38 Makina për kamping  ·  Peqin

Shitet kontinjeri

1 000 EUR

15 Maj 15:02 Makina për kamping  ·  Tiranë

Camper Adria

7 000 EUR

Online
15 Maj 15:01 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rulot Camper Adria

7 000 EUR

Online
12 Maj 10:39 Makina për kamping  ·  Fier

Dedektor Metalesh

1 LEK

10 Maj 09:13 Makina për kamping  ·  Lushnjë

Ford Transit Kamper 2004

16 000 EUR

09 Maj 19:55 Makina për kamping  ·  Gjirokastër

Camper

8 000 EUR

09 Maj 00:23 Makina për kamping  ·  Tiranë

Cader campingu Decatheron

150 EUR

03 Maj 21:28 Makina për kamping  ·  Tiranë

autobuz - food track

46 000 EUR

02 Maj 16:51 Makina për kamping  ·  Fier

Kamper

4 000 EUR

02 Maj 13:15 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper Fiat Ducato

11 500 EUR

26 Pri 13:34 Makina për kamping  ·  Malësi e Madhe

Kamper 7.3m

4 EUR

24 Pri 17:55 Makina për kamping  ·  Tiranë

Smart for fur

2 300 LEK

18 Pri 03:24 Makina për kamping  ·  Fier

Kamper

4 000 EUR

18 Pri 03:24 Makina për kamping  ·  Durrës

Rulot

2 000 EUR

17 Pri 16:20 Makina për kamping  ·  Durrës

Shitet rulot

16 Pri 14:56 Makina për kamping  ·  Kurbin

Rulot ne shitje

6 300 EUR

12 Pri 10:03 Makina për kamping  ·  Durrës

Rulot

2 000 EUR

10 Pri 21:26 Makina për kamping  ·  Tiranë

Stol me palosje Lekure

50 LEK Çmimi me zbritje

Gjeni dhe bleni makina kampingu, rulota në shitje dhe më shumë në MerrJep.al!


Kërkimi i shoqëruesit tuaj ideal të kampingut nuk ka qenë kurrë më i lehtë se me MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni në treg për makina kampingu, rulota në shitje ose aksesorë kampingu si çadra dhe karrige kampingu, platforma jonë i ka të gjitha.


Nga markat e besuara si Fiat, Mercedes Sprinter dhe Volkswagen tek opsionet e gjithanshme si Fiat Ducato dhe Ford Transit, eksploroni një gamë të larmishme automjetesh të përshtatura për aventurat tuaja në natyrë.


Keni nevojë për gjërat e domosdoshme për kamping si frigoriferë, gjeneratorë ose tenda kampingu për 4 ose 6 persona? Thjesht shfletoni listat tona dhe lidhuni me shitësit që ofrojnë përshtatjen e përsosur për nevojat tuaja të kampingut. Filloni kërkimin tuaj sot dhe përgatituni për përvoja të paharrueshme në natyrë me MerrJep.al.


Porta juaj drejt aventurës me Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Ford Transit dhe Volkswagen


Zbuloni aventurën tuaj ideale të kampingut me përzgjedhjen tonë të makinave të kampingut, duke përfshirë modelet e njohura si Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Ford Transit dhe Volkswagen.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për rulota në shitje ose autokampe për të dalë në rrugë, platforma jonë plotëson nevojat tuaja në natyrë. Nga ambientet e brendshme të bollshme deri te strukturat e gjera, këto makina kampingu ofrojnë përzierjen e përsosur të rehatisë dhe lëvizshmërisë për ekskursionet tuaja në natyrë.Shisni gjërat e panevojshme: Listoni makina për kamping, rulota dhe më shumë në MerrJep.al


Po kërkoni të shisni makinat tuaja të kampingut, rulotat ose aksesorët e kampit? MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të arritur shpejt dhe me efikasitet blerësit e mundshëm.


Edhe nëse jeni duke ofruar modele Fiat Ducato, Mercedes Sprinter ose Volkswagen, ndërfaqja jonë miqësore për përdoruesit e bën listimin të lehtë.


Për të shitur më lehtësisht produktet që nuk i vini më në përdorim, përdorni në titull dhe përshkrim fjalët kyçe si "kamper në shitje", "makina për kamping në shitje", "shitet autokamp", apo "rulotë në shitje". Kini parasysh që mund të zgjidhni edhe vendodhjen tuaj, psh. nëse ndodheni në Tiranë sigurohuni ta selektoni, e njëjta gjë vlen dhe nëse jeni në Durrës apo çdo qytet tjetër të Shqipërisë.


Paraqisni çadrat tuaja të kampingut, rimorkiot ose autokampet, së bashku me aksesorët thelbësorë si frigoriferë, gjeneratorë dhe karrige kampingu. Me një audiencë të madhe entuziastësh dhe aventurierësh, MerrJep.al siguron që listimet tuaja të arrijnë audiencën e duhur, duke maksimizuar potencialin tuaj të shitjes. Bashkohuni me komunitetin tonë sot dhe filloni të shisni pajisjet tuaja për kamping me lehtësi!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione