Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Cimer për Bashkëndarje të Qerasë | Njoftimet në Shqipëri


Marrja e apartamentit me qera pa e ndarë shumën, nuk është e lehtë sidomos për studentë, prandaj narja e qerasë me dikë është zgjidhja e duhur. Nëse jeni duke kërkuar për një cimer apo cimere për ndarje të qerasë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shikoni njoftimet dhekontaktoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë.16 Nën 21:34 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj goce per ndarje qeraje

01 Tet 22:30 Cimer/e  ·  Tiranë

Shitet dyqan

06 Sht 14:10 Cimer/e  ·  Krujë

Kerkoj nje shoqe dhome

23 Korr 12:46 Cimer/e  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

12 Qer 17:12 Cimer/e  ·  Fier

apartament

06 Qer 17:12 Cimer/e  ·  Tiranë

Kamer Sony

25 Jan 10:20 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj cimere ne Tiran

25 Sht 09:17 Cimer/e  ·  Elbasan

kerkoj vajz per ndarje qeraje

15 Sht 09:14 Cimer/e  ·  Elbasan

Shitet ose jepet me qera

04 Maj 00:38 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj cimere ne Tiranë

06 Gush 19:50 Cimer/e  ·  Durrës

Shtepi me qera plazh durres 2+1

20 Jan 00:58 Cimer/e  ·  Kurbin

Lek uha me interes

22 Nën 13:33 Cimer/e  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

07 Tet 19:12 Cimer/e  ·  Tiranë

Cimere

14 Sht 13:09 Cimer/e  ·  Devoll

Bashkbanues

20 Shk 17:44 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj nje cimere

05 Tet 16:25 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkojme nje cimer per banim ne Tirane

26 Sht 12:12 Cimer/e  ·  Tiranë

ambient zyre me qera

03 Korr 15:14 Cimer/e  ·  Tiranë

Okazion

17 Tet 19:11 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj Banese me qera dhe cimere

23 Nën 00:04 Cimer/e  ·  Tiranë

serioz

17 Tet 22:36 Cimer/e  ·  Durrës

Ndarje Qera

17 Tet 22:36 Cimer/e  ·  Durrës

Ndarje Qeraje

04 Tet 13:42 Cimer/e  ·  Tiranë

Kerkoj nje vajze Ndarje qiraje

11 Tet 14:47 Cimer/e  ·  Durrës

Shtepi me qera ne Durres


Ju nevojitet Cimer apo Cimere për ndarje të qerasë


Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe kontaktkoni me të interesuarit për bashkëndarje të qerasë. Filtroni njoftimet, zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome dhe shikoni njoftimet që ju përshtaten juve.


Gjeni Cimer në MerrJep.al


Gjeni njoftime për banorë që kërkojnë për cimer apo bashkëndarës të qerasë në Tiranë, Elbasan, dhe qytetet tjer të Shqipërisë. Marrja e një apartamenti me qera pa e bashkëndar qeran me dikë mund të jetë e vështirë për ju, prandaj ndarja e qerasë me dikë është zgjedhja e duhur për.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione