Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 13845
Durrës , 3720
Vlorë , 1884
Elbasan , 1108
Fier , 1040
Korçë , 1038
Shkodër , 1002
Berat , 505
Pogradec , 495
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.14 Maj 23:08
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera, pran konpleksit Fiori Di Bosko

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
16 Maj 13:01
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi private ne shiroke me dokumentacion te rregull

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 08:35
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 03:57 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 03:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Bllok

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:36 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1, NË ALI DEM, TIRANË‼️

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:21 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shitet pallat 2+1 ne unaze

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:59 Shtëpi , Lezhë

Shitet apartament tek dardania resort Tale lezhe 63000€

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera Ne Krahe te QYTETI STUDENTI

230 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:59 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHENVLASH PRANE TREGUT TE MAKINAVE!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet Ambient Biznesi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET MAGAZINA + SHTEPI

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:54 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:45 Shtëpi , Fier

Shtepi

Numri i dhomave: 3
Dje 22:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Vile per shitje ne Velipoje rruga nr 3

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 22:14 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Dje 22:14 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Dje 21:55 Shtëpi , Vlorë

PRENOTONI PER CDO DITE TE VITIT TE PERFITONI ULJE ..!!!

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 21:33 Shtëpi , Fier

Shitet në Roskovec

Numri i dhomave: 7
Dje 20:33 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:30 Shtëpi , Durrës

Shtepi e vjeter(shetaj)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:24 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:18 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:14 Shtëpi , Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:52 Shtëpi , Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 19:52 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Banimi + Truall,Shkallnur

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:49 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Dje 19:46 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 2-KATESHE ! Cole Vlore! 101 M2 CDO KAT.500M2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, tek Sheshi Willson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir prane bar Oslo

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, NE YZBERISH

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 ne Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:43 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:27 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 280.000euro

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Dje 18:29 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepia me Toke ne qerret te durresit

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 18:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet super vile ne peze per arsye familjare

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
Dje 18:10 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 18:10 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:10 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 18:04 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Dje 17:54 Shtëpi , Durrës

1+1+parking 50m nga detit

37 000 EUR

Online
Dje 17:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera jepet me kontrat qeraje

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:56 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN ”28 NËNTORI, VLO

228 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 16:43 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 16:43 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE AFER SHKOLLES DEMOKRACIA !

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione