Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 16371
Durrës , 3784
Vlorë , 2221
Elbasan , 1173
Shkodër , 1154
Korçë , 1149
Fier , 1074
Berat , 559
Pogradec , 556
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 14:07
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 ASTIR

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE,KOMBINAT,300.000 EURO.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 21:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 2+1 SPITALI AMERIKAN 3 30.000 LEKE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET SHTEPI 2+1, KRYQEZIMI I DEGES SHKODER

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET TRUALL / NDËRTES NË FSHATIN BABIC,VLORË

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATE NE VLORE

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHTOJ I RI,SHKODËR

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATE NË NOVOSEL,VLORË.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTËPI + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT, VLORË

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

shtepi me qera, sauk, 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ALI DEMI,35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private ne shitje ne Rrugen “Jordan Misja”, 4141041

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 21:49 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila for sale

166 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 21:49 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Okazion! Shitet Ndërtes 3 kate te "Baja Vogël", Shkodër��

488 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 2+1 SAUK 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 21:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 21:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 2+1 BLV ZHAN DARK 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE,KOMBINAT,300.000 EURO.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ASTIR,45.000 LEKE

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,JORDAN MISJA,40.000 LEKE.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA,TREGU CAM,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA,PAZARI I RI,30.000 LEKE.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Shtëpi  ·  Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA JAVORE MUJORE

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private , Shkozet, Durres

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

500 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione