Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Materiale Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mjete dhe materiale të ndryshme ndërtimi në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e njoftimeve për materiale për banjo sanitare, prerëse pllakash, porta hekuri, cisterna, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini dhe shumëçka tjetër në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmime më të arsyeshme.Sot 10:52 Materiale për ndërtim , Shkodër

Skeleri suvatimi

Dje 11:52 Materiale për ndërtim , Durrës

Tjegulla

30 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 14:40 Materiale për ndërtim , Fier

Shiten vegla pune

20 000 LEK

22 Sht 10:09 Materiale për ndërtim , Tiranë

Kompas per gjeolog

110 EUR

22 Sht 10:09 Materiale për ndërtim , Tiranë

Marka reflektive

5 EUR

22 Sht 10:09 Materiale për ndërtim , Tiranë

Trekembesh metalik

100 EUR

22 Sht 09:05 Materiale për ndërtim , Durrës

Tende per lokale

50 000 LEK

22 Sht 01:16 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shitet okazion

7 200 LEK

21 Sht 14:15 Materiale për ndërtim , Tiranë

Shitet pomp uji

250 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 11:39 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 300 kw

21 Sht 11:39 Materiale për ndërtim , Tiranë

Gjenerator 110 kw

21 Sht 10:15 Dyqani Materiale për ndërtim , Tiranë

Panel Fotovoltaik

15 900 LEK

21 Sht 09:54 Materiale për ndërtim , Durrës

TRAPONO

5 000 LEK

20 Sht 15:45 Materiale për ndërtim , Kavajë

Qepena te perdorur

1 EUR

20 Sht 14:09 Materiale për ndërtim , Pogradec

Iphone 12 pro

550 EUR

19 Sht 11:34 Materiale për ndërtim , Lezhë

Peshore kamionash

1 EUR


Gjej materiale ndërtimi nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Blej ato që të duhen me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për Materiale ndërtimi në shitje


Gjej gjithçka që të duhet për ndërtim në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për porta hekuri, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini, rafte metalike, tjegulla, pompe spërkatëse, freze toke, gjenerator, stabilizator, depozita plastike, betoniere, armatur betoni, kavo çeliku, depozite uji, tuba hekuri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në MerrJep.al.


Shit materiale ndërtimi në MerrJep.al


Posedoni materiale ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione