Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Muzike dhe për Filma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Muzikë , 470
Film , 105

Gjej gjithçka për muzikë dhe filma, instrumente muzikore dhe abonime për filma në shitje. Shiko njoftimet për Instrumente muzikore, abonime në Spotify, Iptv, kufje, bokse, pajisje për muzikë, CD, mikrofon, dhe shumëçka tjetër për muzikë dhe filma. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.29 Sht 19:31
Linku:
Film , Korçë

Mbret i unazave full set

50 EUR


Dje 12:09 Muzikë , Tiranë

Okazion KITARË ELEKTRIKE

2 500 LEK

Dje 10:51 Muzikë , Tiranë

Okazion LLAHUTË

6 000 LEK

01 Tet 18:57 Muzikë , Tiranë

Pink Floyd — The Wall

45 EUR

01 Tet 11:39 Muzikë , Tiranë

Kitarre soundstation fender

1 000 LEK

29 Sht 19:31
Linku:
Film , Korçë

Mbret i unazave full set

50 EUR

27 Sht 01:37 Film , Durrës

Dron Xiaomi Fimi X8 SE 2022

550 EUR

22 Sht 15:49 Muzikë , Tiranë

iRig Acoustic Stage - Mixer AUX & Mikrofon

10 000 LEK

21 Sht 12:54 Muzikë , Tiranë

Shitet DDJ SB3 ne gjendje shume te mire

32 000 LEK

18 Sht 22:51 Muzikë , Kurbin

Shiten dy kasa boksesh për 12 inç

17 Sht 04:56 Muzikë , Tiranë

Dinakord gjerman per kitare

19 000 LEK

14 Sht 17:03 Muzikë , Tiranë

kitare klasike Star sound

7 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 02:58 Muzikë , Tiranë

kasetafon 510 shitet per mos perdorimit

350 EUR

11 Sht 03:23 Muzikë , Tiranë

SHITET TUPAN TRANSPARENT ME DRITA LED

300 EUR

09 Sht 10:25 Film , Tiranë

Blu Ray SONY BDP S370

5 000 LEK

06 Sht 18:08 Muzikë , Tiranë

Set Boksesh DJ

1 800 EUR

30 Gush 11:04 Film , Tiranë

GOOGLE TV 4K

10 000 LEK

30 Gush 11:03 Film , Tiranë

XIAOMI STICK 4K

8 500 LEK

25 Gush 04:39 Muzikë , Tiranë

Pllaka Gramafoni, Vinyl 12”

500 LEK

20 Gush 19:24 Muzikë , Elbasan

Shes makineri shkume

250 LEK

14 Gush 00:35 Muzikë , Durrës

Remikser

20 EUR

08 Gush 18:51 Muzikë , Tiranë

Konsolle Pioneer XDJ - RX

1 000 EUR

06 Gush 14:24 Muzikë , Tiranë

Piano angleze "BERRY LONDON"

2 300 000 LEK

30 Korr 14:09 Muzikë , Kavajë

Shitet account tik tok 35k ndjekes

300 EUR

24 Korr 19:50 Muzikë , Elbasan

Shes KRK Rokit RP5 G4 + mbajteset

450 EUR

24 Korr 02:49 Film , Tiranë

ekran lcd per rreklama

40 000 LEK

18 Korr 20:18 Film , Berat

IPTV TVIP S-Box mediacenters v.530

60 EUR

16 Korr 21:01 Muzikë , Tiranë

Kitare Elektrike Squier Jazzmaster

45 000 LEK

14 Korr 11:00 Film , Tiranë

iptv 1 vjecare

40 EUR

09 Korr 12:35 Film , Fier

Shitet kamer SONY HVR HD plus tripod

60 000 LEK

05 Korr 15:31 Film , Tiranë

Shitet Projektor dhe Monitor Accer

50 000 LEK

03 Korr 10:16 Film , Tiranë

Projektor + Monitor

50 000 LEK

02 Korr 18:39 Film , Durrës

Filma per ps 4

30 EUR

29 Qer 10:27 Film , Lezhë

Rack 19' per studio levizese

650 EUR

17 Qer 15:23 Muzikë , Korçë

Mikser dhe pult muzike

300 LEK

15 Qer 17:04 Film , Lezhë

Projektor + ekran cope e bardhe per filma

400 EUR

15 Qer 16:51 Muzikë , Tiranë

KUFJE SONY OKAZION / XM4

20 500 LEK

11 Qer 08:33 Muzikë , Tiranë

Disk gramafoni

700 LEK

11 Qer 08:06 Muzikë , Tiranë

Disk gramafoni

800 LEK

11 Qer 08:03 Muzikë , Tiranë

Disk gramafoni

600 LEK

11 Qer 08:00 Muzikë , Tiranë

Disk gramafoni

400 LEK


Jeni duke kërkuar instrumente muzikore, pajisje muzike, apo abonime për filma? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej pajisje muzikore, dhe abonime për filma me ofertat më të mira.


Blej pajisje muzike dhe filma në MerrJep.al


Gjej instrumente muzikore të ndryshme dhe pajisje muzike dhe për filma me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për organo korg, syze vr, abonime në spotify, amplifikator, kitare, pioneer DJ, kitare bass, kitare elektrike, bokse, autoparlante, klarinet, kufje, studio muzike, pajisje për studio muzike, kasetofon, disqe gramafoni, piano, projektor, fizarmonik dhe shumë pajisje tjera për muzikëdhe filma në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.


Shit pajisje për muzikë dhe filma në MerrJep.al


Nëse posedoni instrumente të ndryshme muzikore, apo CD dhe abonime për filma dhe muzikë që dëshironi ti shisni, Merrjep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë online në Shqipëri dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione