Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni anije dhe skuterë uji: Gomone, varka, skafe, mjete peshkimi dhe më shumë!

Eksploroni koleksionin tonë të gjerë të anijeve dhe skuterëve të ujit, duke përfshirë anije peshkimi, anije me vela, skafe dhe jahte luksoze. Nga skuterët Yamaha tek Honda, ne ofrojmë një gamë të larmishme anijesh për entuziastët e lundrimit dhe motorëve të ujit.


Siguroni sigurinë në ujë me jelekët e shpëtimit dhe pajisjet tona cilësore të sigurisë. Plus, përmirësoni përvojën tuaj me përzgjedhjen tonë të kasetofonëve për argëtim në bord. Qoftë nëse keni nevojë për një motoskaf, jet ski ose ndonjë pajisje tjetër me motor uji, gjeni gjithçka që ju nevojitet pikërisht këtu.

26 Maj 00:29
Linku:
Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jet ski

Dje 10:21
Linku:
Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

25 000 EUR

Dje 08:41
Linku:
Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  BRP  ·  Durrës

RXT X RS 300 2020 Jet ski Motorr Deti Seadoo

16 200 EUR

Online

Dje 22:12 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet skaf 7m

18 000 EUR

Dje 21:42 Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf Uji Sessa Marine (Kontaktin Tek Pershkrimi)

9 990 EUR

Dje 18:00 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Pjese per skafe

1 EUR

Online
Dje 17:06 Skutera uji  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA FX SHO SUPERCHARGED

8 000 EUR

Dje 15:49 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shitet Gomonja me motor

Dje 15:23 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone 5m super aksesore

6 500 EUR

Dje 15:23 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Sacs - Suzuki 40

5 500 EUR

Dje 14:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet gomone 7M me motorr 225hp

26 800 EUR

Dje 14:38 Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  Seadoo  ·  Fier

Seadoo

2 000 EUR

Dje 14:08 Të tjera  ·  Elbasan

Gomone 300 Mercury "Pholas Italy"

54 000 EUR

Dje 12:43 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Gomone Salpa Soleil 23 Yamaha xcb 200 hp

75 000 EUR

Dje 12:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

Shes motora 4 kohesh

1 500 EUR

Dje 11:53 Pjesë dhe pajisje  ·  Lezhë

karrel per skaf / gomone 1300 euro

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:14 Anije me motor  ·  WellCraft  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET SKAF 5.6m + Karrel

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 10:43 Anije me motor  ·  Selva Marine  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Gomone te ndryshme ✅

1 234 EUR

Dje 10:31 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Gomone Tubolar Carbon 9 metro 2021

80 000 EUR

Dje 10:31 Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Vlorë

Jonson 9.9

500 EUR

Dje 10:21
Linku:
Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

25 000 EUR

Dje 09:01 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Shitet motorr deti

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:41
Linku:
Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  BRP  ·  Durrës

RXT X RS 300 2020 Jet ski Motorr Deti Seadoo

16 200 EUR

Online
Dje 00:32 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
Dje 00:02 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha parsun 15/20c

1 500 EUR

26 Maj 23:56 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone suzumar 360 e re ��

150 000 LEK

26 Maj 23:53 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha 9.9/15��

1 000 EUR

26 Maj 18:59 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Gomone-karrel

2 600 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 18:57 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone 2,45

600 EUR

26 Maj 10:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Online
26 Maj 10:18 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shiten Gomone

1 EUR

Online
26 Maj 10:15 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Online
26 Maj 10:15 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten Skafe

1 EUR

Online
26 Maj 09:24 Të tjera  ·  Durrës

Yamaha 25 cv 40hp

700 EUR

26 Maj 08:28 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motor gomone I vogël. Marka Demon

150 EUR

26 Maj 00:29
Linku:
Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jet ski

25 Maj 20:19 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Yamaha 80...4 tempi

4 400 EUR

25 Maj 18:27 Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  Seadoo  ·  Tiranë

Shitet SEA DOO RXT-X 300

18 000 EUR

25 Maj 18:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Lushnjë

Mercury 4hp

700 EUR

Anije dhe skuterë uji: Destinacioni juaj përfundimtar për jahte, mjete lundrimi, motorr uji, jelek shpëtimi e shumë të tjera


Zhytuni në përzgjedhjen tonë të madhe, duke filluar nga anije peshkimi deri te anije me vela, skafet e shpejtë dhe jahtet e këndshëm. Nëse jeni duke kërkuar mjete lundrimi ose skuterë rekreativë për udhëtime çlodhëse, ne kemi opsionin e përsosur për ju.


Zbuloni markat e njohura si Yamaha dhe Honda, duke siguruar cilësi dhe performancë në çdo udhëtim. Siguria është parësore në ujë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë jelekë shpëtimi më të fundit dhe mjete peshkimi thelbësore për t'ju pajisur për çdo ekskursion detar. Për argëtim shtesë, shfletoni gamën tonë të kasetofonëve, duke përmirësuar përvojën tuaj me muzikën dhe audion gjatë lundrimit.Zbuloni mjete lundruese në MerrJep.al | Skaf, gomone, varka, skuter uji


Në MerrJep.al, gjetja e anijes ose jet ski-t tuaj ideal është mjaft e lehtë. Platforma jonë miqësore për përdoruesit pret një gamë të larmishme mjetesh ujore, nga anije peshkimi deri te jahte, duke ofruar produkte për çdo lloj entuziastësh të ujit.


Navigoni nëpër listat tona të gjera që përmbajnë marka të besuara si Yamaha dhe Honda, duke siguruar besueshmëri dhe performancë në çdo udhëtim. Keni nevojë për pajisje sigurie ose mjete peshkimi? Ne ju ndihmojmë me jelekë shpëtimi, mjete peshkimi, madje edhe kasetofon për argëtim në bord.


Mund të kërkoni me fjalët kyçe si "shitet anije", ose "skuter uji në shitje". Mundet gjithashtu të tregoheni më specifikë në kërkimin tuaj duke shkruar në kutinë e kërkimit "shitet model Rio 540 Cabin viti 2022". Për më tepër ne j'ua bëjmë akoma më të lehtë kërkimin duke ju mundësuar të kerkoni në Google atë që dëshironi duke i vënë prapashtesën "merrjep", përshembull "makina lundruese nga Kina në shitje merrjep".


Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një skafi të shkëlqyeshëm për aventura të mbushura me adrenalinë ose një anije me vela për udhëtime të qeta, MerrJep.al është destinacioni juaj i preferuar.


Shisni mjetin tuaj ujor me lehtësi në MerrJep.al!


Shitja e anijes apo jet skive nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë me MerrJep.al. Platforma jonë ofron një përvojë pa probleme për shitësit, duke ju lejuar të arrini një audiencë të gjerë blerësish potencialë shpejt dhe me efikasitet.


Qoftë nëse po ofroni një anije peshkimi, anije me vela, skaf ose jaht, ndërfaqja jonë miqësore për përdoruesit e bën listimin e anijes tuaj të lehtë. Paraqitni anijen tuaj së bashku me markat e besuara si Yamaha dhe Honda, duke theksuar veçoritë dhe specifikimet e tij për të tërhequr blerës të interesuar.


Për më tepër, mund të listoni gjithashtu aksesorë si jelekët e shpëtimit, mjetet e peshkimit dhe kasetofonët për të rritur vlerën e ofertës suaj. Me MerrJep.al, shitja e pajisjeve motorike të ujit është po aq e qetë sa lundrimi në ujëra të qeta.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione