Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 55
Acer , 3
Alcatel , 248
Apple , 7
Apple , 102
Microsoft , 5
Amoi , 7
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 28419
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 110
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 49
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 922
Samsung , 91
Ericsson , 9
Google , 182
HP , 35
HTC , 801
Huawei , 1054
i-mate , 1
i-mobile , 25
Lenovo , 327
LG , 1181
Mobile , 53
Motorola , 164
MWg , 1
Nokia , 1384
O2 , 5
Pantech , 4
Samsung , 17839
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 653
T-Mobile , 6
Telit , 1
Toshiba , 6
Vertu , 33
VK Mobile , 10
Vodafone , 154
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 58

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.01 Qer 11:41
Linku:
Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon mini cola

35 LEK


Sot 05:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8600  ·  Tiranë

Nokia 8600 lumia

150 LEK

Sot 03:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Z Flip4

349 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:53 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

789 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:53 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:23 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:23 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro 128GB

679 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:23 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Find X5 256GB/12

399 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Huawei MatePad Pro 6/128GB

23 000 LEK

Online
Sot 01:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Tiranë

Huawei Watch 3 Pro, GT 3 Pro

20 000 LEK

Online
Sot 01:32 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

Asus Rog Phone 6 Shes/Nderroj

479 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 01:31 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Huawei P30 Pro

190 EUR

Online
Sot 01:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB

65 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 01:29 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Pixel 8 Pro 12/128GB

630 EUR

Online
Sot 01:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S22 Ultra 128GB

489 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:39 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05

8 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:24 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 7T

150 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:08 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

shitet motorola edge 30 pro.

300 EUR

Dje 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Durrës

Samsung S21 FE 128/6 Nderrohet

Dje 21:36 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Nintendo  ·  Durrës

Nintendo Switch + Memory Card 256Gb

Dje 21:36 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vec Sot Xiaomi Poco F4 165 Euro

165 EUR

Dje 21:26 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi 13 Pro ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 11 Pro Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 12 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:22 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone XS Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar

Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione